MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Codzienna rutyna pielęgnacyjna Sugar Baby

Dzisiaj przyjrzyjmy się bliżej codziennym zabiegom pielęgnacyjnym Sugar Baby. Tak jak Sugar Daddy, Sugar Baby musi być elegancko ubrana i zadbana, często odbywa się to w kilku krokach. Pisaliśmy już wcześniej o codziennej rutynie dla Sugar Daddy, zobaczmy, czym ona tak naprawdę się różni.

Pielęgnacja ciała

Po pierwsze, rutyna piękna obejmuje oczywiście dla każdego człowieka, który lubi dbać o swoje ciało, pielęgnację skóry. Dbanie o swoje ciało jest bardzo ważne. Odbywa się to w kilku krokach. Aby mieć piękną, miękką i zdrową skórę, musimy ją złuszczyć. Można to zrobić na przykład raz lub dwa razy w tygodniu pod prysznicem, używając peelingu. Potem jest woskowanie. Chociaż coraz więcej kobiet w dzisiejszych czasach postanawia się nie golić, większość z nich woskuje lub goli się. Każda kobieta może robić, co chce, ale dla większości jest to częścią jej codziennej pielęgnacji.

W tym sezonie, kiedy pokazują się promienie słoneczne, wiele kobiet również korzysta z okazji, aby się opalić. Dzięki temu skóra nabiera odrobiny koloru i wygląda na „bardziej rześką”, ponieważ wchłania witaminę D. Sugar Baby oczywiście nawilża skórę. Dlatego wybiera krem o zapachu, który lubi, aby czuć się jeszcze świeższą.

Pielęgnacja skóry twarzy

Twarz każdego człowieka jest wyjątkowa. Trzeba o nią dbać, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą inni widzą w kobiecie lub mężczyźnie. Im wcześniej zaczniemy dbać o skórę naszej twarzy, tym bardziej będziemy się o nią troszczyć w przyszłości, i tym lepsza będzie skóra naszej twarzy. Sugar Baby podczas robienia makijażu zaczyna zazwyczaj od usunięcia makijażu wieczorem lub rano (w przypadku, gdy na skórze pozostały jakieś produkty z poprzedniego dnia). Potem myje twarz. Wiele kobiet zmywa makijaż tonikiem, co jest błędem. W rzeczywistości, mycie skóry jest niezbędne dla naprawdę czystej skóry.

Gdy skóra jest sucha, ważne jest, aby nawilżać twarz różnymi kremami i/lub serum, które są dobrane do naszego rodzaju skóry. Aby dowiedzieć się, które produkty są odpowiednie dla Twojej skóry, możesz zapytać w aptece lub poczytać na ten temat w internecie. Nałożenie od czasu do czasu na skórę twarzy maseczki może być również dobre dla Twojej skóry i pozwala na relaks.

Włosy

Posiadanie pięknych, zdrowych włosów jest celem wielu kobiet. Z tego powodu maseczki natłuszczające na noc, szampony i odżywki dostosowane do Twojego typu włosów, a także regularne produkty pielęgnacyjne będą Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami. Ponadto, jeśli to możliwe, należy unikać codziennego mycia włosów. Codzienne mycie włosów może odwodnić skórę głowy, a tym samym być przyczyną ewentualnego swędzenia.

Makijaż to jeden z kroków w rutynie pielęgnacji urody

Makijaż może sprawić, że kobieta poczuje się pewniej. Ale może też sprawić, że poczujesz się dzięki niemu jeszcze piękniejsza. Dlatego ten krok jest częścią codziennej pielęgnacji urody wielu kobiet. Istnieje wiele metod i produktów dostępnych do przygotowania od A do Z. Jednak makijaż nie jest potrzebny każdego dnia. Często doceniana jest również odrobina naturalności.

Po umyciu i nawilżeniu skóry, wiele kobiet nakłada makijaż. Może to być zarówno zwykły makijaż z małą ilością korektora i tuszu do rzęs, jak i kompletny makijaż z podkładem, korektorem, pudrem, bronzerem, różem do policzków, rozświetlaczem, cieniem do powiek, tuszem do rzęs, eyelinerem itp. Wszystko zależy wtedy od tego, czego szukasz. Zaletą makijażu jest to, że Sugar Baby może dostosować go do swoich życzeń, nastroju lub wydarzeń, na które właśnie się wybiera.

Paznokcie

I tak, nie zapomnij o paznokciach. One też powinny być zadbane. Powinny być obcinane i delikatnie przypiłowane na ładny kształt. Każda kobieta lubi nosić paznokcie o innej długości. Niektóre z nas noszą bardzo długie paznokcie, inne uważają je za niewygodne, gdy są zbyt długie.Wiele kobiet maluje swoje paznokcie w domu lub udają się do kosmetyczki. To pokazuje, że Sugar Baby dba o siebie, że jest zalotna i bardzo elegancka.

Na koniec: perfumy

Dopełnieniem rutyny urody są klasyczne perfumy. Perfumy to ostatni element, który nada ubraniu lub skórze piękny zapach na cały dzień. Oczywiście każda kobieta lubi inne zapachy i dlatego poosiadamy różne perfumy. Podsumowując, kobiety i mężczyźni mają mniej więcej taką samą rutynę urody. Jednakże, stosowane produkty będą się zmieniać w zależności od osobowości i budowy ciała każdej osoby. Ponadto, należy tutaj zaznaczyć, że Sugar Babies, które są z Sugar Daddy, który ukrywa swój związek i który chce być dyskretny, powinny podjąć środki ostrożności. W takiej sytuacji Sugar Baby powinna unikać używania zbyt dużej ilości szminki, aby uniknąć jakichkolwiek śladów na ich ubraniach. A także nie przesadzać z perfumami;)