MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Prosta rejestracja na MySugardaddy

Jeśli czytasz to, to z pewnością dlatego, że platforma MySugardaddy lub tematyka sugardating zwróciła twoją uwagę. Prawdopodobnie jesteś samotny i szukasz nowej przygody. Rejestracja na MySugardaddy umożliwi Tobie dostęp do świata sugar. Czy to tylko dla zabawy, czy dlatego, że szukasz miłości. Jeśli zamierzasz rozpocząć tę ekscytującą podróż, przede wszystkim musisz znać podstawy. MySugardaddy to platforma internetowa, na której spotykają się Sugar Daddy´s, zamożni starsi mężczyźni oraz Sugar Baby´s, atrakcyjne młode kobiety. W przypadku relacji „sugar”, zazwyczaj zawiera się pewne porozumienia dotyczące tej relacji.

Rejestracja na MySugardaddy

Po pierwsze, musisz stworzyć profil. Wypełnij pola odnoszące się do Twoich danych, to znaczy wpisz e-mail i utwórz nazwę użytkownika, z którą będziesz widoczny dla innych użytkowników na platformie. Rejestracja na MySugardaddy jest możliwa, dla każdego kto ukończył pełnoletność.

Po wprowadzeniu tych danych należy poczekać na wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po potwierdzeniu adresu e-mail będziesz mógł wejść na platformę. Tam będziesz musiał wypełnić dane swojego profilu. Możesz załadować zdjęcie profilowe, wypełnić pola związane z twoimi cechami fizycznymi i zainteresowaniami. Następnie możesz również napisać tekst, którym zaprezentujesz się reszcie platformy. Ten tekst jest idealnym narzędziem do przyciągnięcia reszty. Spróbuj być oryginalny i szczery. Napisz trochę o sobie i o tym, czego szukasz.

Chociaż rejestracja na MySugardaddy jest bezpłatna, powinieneś wiedzieć, że komunikacja na platformie działa na podstawie zakupionych kredytów. Gwarantuje to pewien poziom bezpieczeństwa. Aby móc komunikować się z użytkownikiem, musisz go odblokować za pomocą tych kredytów. Możesz też zostać odblokowany przez kogoś innego, kto z tobą porozmawia.

Więcej informacji o cenach i ogólnie o MySugardaddy można znaleźć na stronie https://www.mysugardaddy.pl/faq

Jak funkcjonuje taki związek 

Sugar Daddy jest zwykle człowiekiem, który wspiera finansowo swoją dziewczynę. Ona, która ma różne wydatki i zmartwienia, jest gotowa towarzyszyć Sugar Daddy w zamian za jego hojność. Zauważ, że nie oznacza to bycia eskortą lub prostytutką. Jako kobieta, możesz wybrać, z kim się umawiać i odwrotnie. W tego typu relacjach, w których osiągnięto porozumienie co do ich warunków, intmny kontak na płaszczyźnie seksulanej nie jest obowiązkowy i jest udzielany jedynie za obopólną zgodą. Sugardaters charakteryzują się wzajemnym poszanowaniem przestrzeni prywatnej i umożliwieniem sobie nawzajem prowadzenia niezależnego życia, nie wykluczając możliwości nawiązania długotrwałych relacji.