MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Randka w ciemno – jak się na nią przygotować

Prawie co drugi poszukuje swojego partnera online i dlatego randki w ciemno są częścią codziennego życia. Aby Twoja randka w ciemno nie stała się niepowodzeniem, przegotowaliśmy w poniższym artykule szereg przydatnych wskazówek. Nasze rady pomogą Ci mieć udaną i zrelaksowaną randkę, a my pokażemy Ci, jak elegancko unikać potyczek.

Miejsce spotkań

Jak w przypadku klasycznych randek, randka w ciemno powinna odbywać się w miejscu publicznym. Czy to w pięknym parku, ładnej restauracji czy przytulnej kawiarni, dla twojego bezpieczeństwa spotkanie powinno odbyć się w miejscu publicznym, w którym znajduje się duża liczba osób.

Wyróżniające cechy

Aby nie trzeba było szukać tzw. igły w stogu siana, należy zidentyfikować cechę charakterystyczną, która jest unikalna. Cechy takie jak czarne spodnie lub zielona kurtka są zbyt specyficzne i ich wyszukiwanie może być trudne, szczególnie w zatłoczonym miejscu. Albo szczegółowo opisz swój strój, albo zabierz ze sobą przyciągające wzrok akcesoria na randkę w ciemno, abyś mógł zostać natychmiast rozpoznany i uniknąć żenujących sytuacji.

Pokaż Twoją osobowość

Na randce w ciemno Twoje wewnętrzne nastawienie do atrakcyjnego nieznajomego jest numerem jeden! Najważniejsza rada to nie udawać. Nie musisz zadowalać swojego partnera z całych sił. Nie bądź nienaturalnie nadpobudliwa, jeśli jesteś bardziej introwertyczna! Pokaż swoją osobowość i bądź sobą, ponieważ najpóźniej po kilku spotkaniach i tak się ujawni!

Nie uśmiechaj się ciągle

Ładny uśmiech jest naprawdę czarujący, a śmieszna uwaga rozśmiesza. Ale nie powinnaś się uśmiechać cały czas! Wykorzystaj swój uśmiech umiejętnie, nie musisz ciągle się uśmiechać!

Doprowadź partnera do głosu

Jeśli masz ekstrawertyczną osobowość, uważaj, aby nie gadać bez przerwy, nie doprowadzając partnera do głosu. Niech twój partner również ma coś do powiedzenia i unikaj mówienia o tobie przez cały czas. Kiedy mówisz na okrągło, jesteś automatycznie postrzegana jako mniej sympatyczna. Zwróć uwagę na dobrze wyważoną rozmowę i nie zapomnij, że Twój partner nie tylko chce słuchać, ale także chce coś o sobie powiedzieć. Uważne słuchanie i zadawanie pytań w przerwach jest niezwykle ważne, żeby poznać lepiej drugą osobę.

Nie mów zbyt często o twoich wcześniejszych związkach

randka w ciemno

Aby Twój partner nie miał poczucia, że nie zakończyłaś jeszcze swojego poprzedniego związku, nie powinnaś w ogóle wspominać o tym temacie lub tylko krótko go poruszyć.

Bądź pewna siebie

Pewni siebie ludzie wyglądają niezwykle atrakcyjnie! Miej odwagę, by pojawić się pewnie na randce w ciemno! Na przykład, możesz powiedzieć, że masz świetną pracę, która sprawia, że jesteś szczęśliwa, że realizujesz swoje hobby w wolnym czasie i że masz przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć.

Wejdź w to

Randka w ciemno jest udana tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w sprawy swojego partnera. Postaraj się być jak najbardziej bezstronna! Nie pozwól, aby jego wygląd zewnętrzny Cię oślepił i nie umieszczaj swojego partnera w jednej szufladzie z innymi od samego początku!

Tematy rozmów

Aby uniknąć nieprzyjemnych przerw w rozmowie, można wybrać następujące tematy. Na przykład, możesz wybrać aspekty z Twojego profilu, które uważasz za atrakcyjne i interesujące. Wspólne hobby to doskonały punkt wyjścia do swobodnej rozmowy. Idealnymi tematami rozmów są na przykład wspólne znajomości, zainteresowania, wakacje i zajęcia rekreacyjne. Opowiedz o swoich pobytach za granicą i dowiedz się, czy Twój partner jest zapalonym podróżnikiem. Możesz również dowiedzieć się, jaki rodzaj wakacji preferuje Twój partner. Kolejnym popularnym tematem jest muzyka. Raporty o twoich ulubionych artystach, koncertach, które już odwiedziłeś i które nadal znajdują się na liście życzeń.

Sport łączy – dotyczy to również randek w ciemno

Możesz porozmawiać o swoich ulubionych aktywnościach fizycznych, swoich osobistych osiągnięciach lub celach i dowiedzieć się, jak Twój partner na randkę lubi spędzać czas wolny. Oczywiście, musisz się dowiedzieć, co cię z nim łączy, ale nie powinno to przerodzić się w śledztwo. Możesz porozmawiać o zabawnych doświadczeniach ze szkoły, treningach lub o zabawnych sytuacjach z przyjaciółmi. Inne ciekawe tematy to ulubione filmy, popularne seriale i książki, które wywarły szczególne wrażenie. Zobacz profil partnera randkowego przed spotkaniem, abyś mogła zadać pytania na niektóre tematy. Możesz również zidentyfikować podobieństwa w swoim profilu. Z tymi tematami masz asa w kieszeni i sporo interesujących tematów do rozmów, aby rozmowa nie przeciągała się i nie powstały nieprzyjemne przerwy w rozmowie.

Następujące tematy są tematami tabu

Nie mów na pierwszej randce o delikatnych kwestiach, takich jak ból związany z rozstaniem z byłym partnerem i unikaj rozmów o finansach. Krytyczne uwagi na temat religii i polityki powinny być również unikane. Nie zwracaj uwagi na to, że desperacko szukasz partnera lub że ostatnio często był odrzucana przez partnerów.

Okaż zainteresowanie

Okaż swoją uwagę zadając pytania dotyczące ciekawych aspektów z życia swojego rozmówcy i stymulując komunikację. Na przykład, zadaj pytanie o podobieństwa, które możesz znaleźć w swoim profilu lub poprzedniej rozmowie. Na przykład, pokaż swoją uwagę kiwając głową w zgodzie, spójrz swojemu rozmówcy w oczy raz za razem i nie twórz monologu. Według badania, sympatia jest zwiększona o 30 procent, jeśli słuchacz kiwa głową w porozumieniu od czasu do czasu.

Przerwy w rozmowie są czymś normalnym

Nie zapomnij, że spotykasz się z obcą osobą. Krótka chwila ciszy jest naturalna i nie ma w tym nic złego. Jeśli natychmiast się nie denerwujesz, rozmowa powinna się zakończyć na krótko. Po prostu głęboko oddychaj i spróbuj poruszyć inny ciekawy temat.