MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Randki w dobie koronawirusa: 7 ciekawych pomysłów

To oczywiste, że wyjście na kolację w miłej i ekskluzywnej restauracji w centrum miasta to świetna perspektywa. Tak jak chodzenie do kina z osobą, którą kochasz lub lubisz, albo wychodzenie na tańce lub słuchanie muzyki na żywo. Niestety, w tych czasach musimy pozostać w domu i nie pozwolić sobie na nudę czy szaleństwo. Jeśli nie wiesz, co możesz zrobić w tej sytuacji, dziś opowiemy Ci o najbardziej genialnych pomysłach na zajęcia, które możesz zrobić podczas swoich randek w domu.

Randki w dobie koronawirusa

Podczas kwarantanny wiele osób ma więcej czasu na wszystko. A zwłaszcza na gotowanie. Wybierz rodzaj menu z przystawką, daniem głównym i deserem. To może być włoskie, azjatyckie, greckie lub inne menu, to wszystko zależy od własnych upodobań! Gotowanie jako aktywność zabawia parę i przybliża ją do siebie. Inną możliwością tego typu aktywności jest to, że tylko jedna osoba gotuje dla drugiej. Ty lub Twój partner przygotowujesz menu, a to, co nastąpi potem, to niespodzianka przy stole. Do menu można dodać świece i muzykę jazzową, aby nadać mu bardziej elegancki charakter. Możecie się ładnie ubrać na tę okazję. Bawcie się dobrze!

 

Innym zajęciem, które możesz zrobić, jest kino domowe. Znajdź film, który zawsze chciałeś zobaczyć w Netflixie lub u swojego dostawcy filmów i poczuj się komfortowo. Oczywiście, nie można przegapić domowego popcornu. Oto przepis:

– 80 gramów ziaren popcornu

– 30ml oleju

– sól lub cukier do smaku

Wlej olej do garnka, a kiedy olej będzie gorący, dodaj ziarenka kukurydzy. Następnie przykryj garnek i poczekaj, aż ziarna zaczną eksplodować. Ważne jest, aby zmniejszyć ogień do średniego poziomu i odstawić garnek, gdy przestaniesz słyszeć wybuchy. Wyjmij popcorn z garnka i dodaj, w zależności od smaku, sól lub cukier. I gotowe!

Czy jest coś bardziej zabawnego niż śpiewanie i robienie z siebie głupka w tym samym czasie? Najpierw przygotuj koktajle, które chcesz i kilka przekąsek do nich. Następnie przygotuj telewizor z piosenkami, które zamierzasz śpiewać. Zobaczenie swojego partnera w tej niezręcznej sytuacji jeszcze bardziej wzmocni wasze zaufanie.

Klasykiem wieczorów w domu są gry planszowe. Wybierz te, które mogą być grane przez dwie osoby. Śmiech i rozmowa są gwarantowane. Ważne jest, aby pamiętać, że są to gry, więc nie należy traktować konkurencji zbyt poważnie.

Spokój, relaks i zero stresu. Tego właśnie oczekuje wiele osób podczas kwarantanny. Bo choć z dnia na dzień poruszamy się mniej, jesteśmy tak samo zestresowani, a nawet bardziej. Na popołudnie w pełnej harmonii, przygotuj przyjemną atmosferę. Jeśli masz w domu wannę, przygotuj wodę z dodatkiem soli do kąpieli i zapal kilka świec. Po kąpieli można użyć olejków do masażu i masować się nawzajem. Pozwól sobie na tę wyjątkową chwilę.

Ze względu na zaistniałe okoliczności wiele zespołów i artystów przyłączyło się do idei udostępniania swoich koncertów w sposób cyfrowy. Obecnie możemy cieszyć się ekskluzywnymi koncertami w zaciszu naszego salonu. Dowiedz się, które zespoły, teatry i opery podążają za tym trendem i baw się dobrze ze swoim partnerem.

I oczywiście na koniec wszystko, co wiąże się z romansem i miłością. Wiele razy nie mamy czasu na przygotowanie takiej nocy, ale teraz jest na to okazja. Możesz przygotować sobie noc z pachnącymi świecami i dobrą zmysłową playlistą. Znajdź swoją najseksowniejszą bieliznę i upiększ się. Dziś wieczorem możesz dołączyć do tego jakieś afrodyzjakalne jedzenie, a także wypróbować kilku gier erotycznych.

A ty, co zrobiłeś podczas kwarantanny, żeby zabawić swojego partnera? Podziel się z nami tym w komentarzach 🙂