MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Seks bez zobowiązań z Sugar Daddy

Seks bez zobowiązań z Sugar Daddy to nowoczesny model związku. Łączy on w sobie korzyści płynące z przyjaźni z regularnym seksem i wsparciem finansowym Sugar Daddy dla jego Sugar Baby. W większości przypadków, seks bez zobowiązań rozwija się w taki sposób, że początkowo istnieje intymna przyjaźń pomiędzy Sugar Daddy a jego Sugar Baby. Z czasem jednak rozwija się składnik seksualny, który wzbogaca ich przyjaźń i ucieleśnia „plus”. Najważniejsze jest aby w tego typu relacji seks stał się tylko bonusem, a reszta pozostała bez zmian. Nie wynikają z tego żadne zobowiązania ani uczucia.

Seks bez zobowiązań, a Sugar Daddy ?

Związek pomiędzy Sugar Daddy i jego Sugar Baby jest wręcz stworzony do przyjaźni plus. Związek z Sugar Daddy jest zazwyczaj racjonalnym związkiem, tak czy inaczej, wygodnym dla obu stron. Sugar Daddy wspiera finansowo swoje słodkie maleństwo”, a w zamian otrzymuje towarzystwo młodej, atrakcyjnej pani. Przynajmniej na początku związek zawiera niewiele uczuć i jest bardziej podobny do strategicznego partnerstwa. Przyjaźń plus z Sugar Daddy jest więc jak najbardziej możliwa. Jest to prawdopodobnie nawet najlepszy opis dla związku z Sugar Daddy.

Friends with benefits – zalety

Friend with benefits z Sugardaddy łączy w sobie zalety przyjaznego związku z możliwością regularnego seksu. Potrzeby seksualne mogą być zaspokojone bez potrzeby dalszych randek, jednocześnie intymność jest dzielona z kimś, komu ufasz. Ułatwia to pokonywanie osobistych zahamowań. Dodatkowo, w przyjaźni zostaje zachowana pewna świeżość i napięcie, które dodają szczególnego kopniaka od seksu. W ten sposób niezobowiązujący seks pozostaje podniecający przez dłuższy okres czasu, bez poczucia zaangażowania.

Zasady seksu bez zobowiązań z Sugar Daddy

Dla sukcesu Friend with benefits jest w każdym razie ważne, aby komunikować się ze sobą wystarczająco dużo. Zdecydowanie należy wyznaczyć wyraźne granice, z którymi obaj partnerzy będą czuć się komfortowo. Co więcej, należy unikać zbyt dużej intymności. Przytulanie lub regularne publiczne pieszczoty są czynnikami ryzyka dla przyjaźni plus z Sugardaddy. Z drugiej strony, jeśli trzymasz się podstawowych elementów przyjaźni z preferencjami seksualnymi, ten model związku jest zdecydowanie ciekawą alternatywą dla klasycznego standardowego związku.