MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy! 👗

Seksowna, ale nie wulgarna? Sugar Dads to wyrafinowani mężczyźni, którzy lubią dobry smak, elegancję i dobre życie. Dlatego chcą, aby ich Sugar Baby wiedziała jak dbać o swój wizerunek i wyglądała seksownie, ale nie wulgarnie! Brzmi jak bzdura? Wcale tak nie jest i poniżej wyjaśnimy dokładnie jak to zrobić!

Różnica między seksowną a wulgarną

Termin wulgarny może być używany w różnych kontekstach z mniej lub bardziej podobnymi znaczeniami. Tutaj rozumiemy to jako brak dobrego smaku w ubiorze i brak dobrych manier w zachowaniu. Zazwyczaj, jeśli odnosi się do mebli, na przykład, wskazuje na stowarzyszenie kolorów i kawałków, które nie są harmonijne lub nie nadaje się do kontekstu. W przypadku osoby, może wskazywać na przesadę w pokazywaniu swojego ciała lub sposób kojarzenia ubrań i akcesoriów w nieharmonijny sposób. Termin sexy, z drugiej strony, kojarzy się z byciem atrakcyjnym. Osiąga się to poprzez świadomy dobór ubrań i umiejętność pokazania tylko tyle, by zaintrygować, ale wciąż pozostawiając miejsce dla wyobraźni.

Sekswona, ale nie wulgarna: praktyczne porady

Sesksowna, ale nie wulgarna, dzięki poniższym wskazówkom łatwo to opanujesz!

Załóż okulary

Przez długi czas okulary kojarzyły się z nieatrakcyjnym stylem, ale teraz wszystko się zmieniło. Nadają one faktycznie wrażenie inteligencji, a jednocześnie tworzą odrobinę tajemniczości poprzez częściowe ukrycie oczu. Należy jednak pamiętać o tym, który model dobrze pasuje do kształtu twarzy, aby nie popełnić błędu.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Seksowna, ale nie wulgarna fryzura

Większość Sugar Daddy’s uważa, że dziewczyny z długimi włosami są bardzo sexy. Nie oznacza to jednak, że musisz cały czas trzymać włosy rozpuszczone – wręcz przeciwnie! Baw się często zmieniając fryzury, a zwłaszcza wybierając te, które odsłaniają szyję, która jest bardzo atrakcyjnym miejscem. W każdym razie, upewnij się, że Twoje włosy zawsze mają ładną fryzurę.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Makijaż

Zawsze pamiętaj, że makijaż ma podkreślać Twoje atuty, a nie zmieniać Twój wygląd. Dlatego właśnie Sugar Daddy’s lubią Sugar Babies z bardziej subtelnym, związanym z okazją makijażem. Jednak błędy w makijażu to często nie tylko ilość użytego produktu, ale także dobór kolorów. Sprawdź, czy masz ciepły czy chłodny odcień skóry, aby dowiedzieć się, które kolory są dla Ciebie odpowiednie. Aby to zrobić, spójrz na kolor żył na nadgarstku. Jeśli są one niebieskie lub fioletowe, masz chłodny podton, a jeśli są zielone, Twoja skóra ma ciepły podton. Pomoże Ci to zrozumieć, czy lepiej jest nosić szminkę w kolorze makowej czerwieni, czy wiśniowej. Jeśli wybierzesz odpowiedni kolor, możesz być pewna, że będziesz wyglądać seksownie, ale nie wulgarnie!

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Seksowna, ale nie wulgarna sukienka z dekoltem

Sukienki z dekoltem, jeśli są noszone w nocy w odpowiednim miejscu, są czymś zapierającym dech w piersiach! Jeszcze lepiej, jeśli dekolt w szpic znajduje się na plecach, pozostawiając przód sukienki bardzo niedoceniony. Jeśli natomiast chcesz założyć bardzo nisko wycięty t-shirt lub top, upewnij się, że Twoje nogi są dobrze zakryte. Unikaj zatem połączenia topu z dekoltem w szpic i mini spódniczki, ponieważ nie pozostawisz zbyt wiele miejsca na fantazję i będziesz wyglądać zbyt wulgarnie. Sekretem bycia seksownym, ale nie wulgarnym, jest w rzeczywistości odsłanianie tylko jednej części ciała na raz: albo odsłaniać ramiona, albo nogi.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

 

Legginsy: jak nosić je w seksowny, ale nie wulgarny sposób

Legginsy to wspaniały wynalazek: są super wygodne, a jednocześnie potrafią podkreślić kobiece krągłości. Założone na bardziej swobodne okazje i dopasowane w odpowiedni sposób, są niezwykle seksownym strojem! Wulgarnie wyglądać w legginsach jest jednak bardzo łatwo. Tutaj błąd polega na kojarzeniu ich ze zbyt krótkimi koszulkami, tak jakby to były spodnie. Ale legginsy to nie spodnie, więc trzeba je zestawiać ze swetrami zakrywającymi pupę, albo z długimi kardiganami.

Rajstopy lub pończochy

Rajstopy to także jeden z seksownych dodatków par excellence! Aby uniknąć noszenia ich w wulgarny sposób, unikaj zbyt ekstrawaganckich kolorów lub zbyt dużych haftów i wzorów. Możesz również pomylić się z rajstopami w kolorze cielistym, jeśli nie znajdziesz koloru bardzo zbliżonego do Twojej karnacji. Dlatego, aby być seksowną, a nie wulgarną, wybieraj czarne rajstopy, maksymalnie 50 den, zawsze noszone z ciemniejszym obuwiem.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Szpilki

Jak wspaniałe są obcasy? Wydłużają nogi i podkreślają krągłości, stając się najlepszym przyjacielem, ale i najlepszym wrogiem kobiet. Wynika to z faktu, że wybór niewłaściwego obuwia i nieprawidłowe chodzenie na obcasach, oprócz tego, że powoduje ból stóp, może sprawić, że będziesz wyglądać wulgarnie, a nawet śmiesznie. Unikaj więc butów z pionowymi obcasami i bardzo wysokimi platformami. Poćwicz w domu, jak chodzić z gracją, robiąc małe skłony i stawiając jedną stopę przed drugą, tak jakbyś chodziła po wyimaginowanej linii.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Pielęgnacja dłoni i stóp

Sugar Daddies nie pomijają drobnych szczegółów, a coś takiego jak obdrapany lakier do paznokci może sprawić, że pomyślą, że jesteś nieogarniętą osobą. Dłonie to jedna z tych części ciała, które pozostają najbardziej widoczne, dlatego trzeba o nie dbać, aby nie sprawiały wrażenia wulgarnych.

Dopasowane kolory

Połączenie bardzo różnych kolorów rozbija harmonię obrazu, obciąża go i sprawia, że wygląda wulgarnie. Jeśli chcesz bawić się kolorami, pamiętaj, aby zawsze łączyć kolory o tej samej barwie. Dlatego nigdy nie mieszaj ciepłych kolorów z zimnymi. Aby uzyskać jeszcze bardziej elegancki akcent, baw się ton w ton, czyli noś ubrania z wieloma odcieniami tego samego koloru.

Odpowiedni rozmiar

Koszulka o rozmiar lub dwa mniejsza mogłaby świetnie podkreślić Twoje kształty, ale wyglądałaby zbyt wulgarnie. I odwrotnie, koszulka o jeden lub dwa rozmiary większa może nie podkreślić Twojej figury. Dlatego też zawsze noś ubrania w swoim rozmiarze, nawet jeśli miałoby to oznaczać spędzenie wielu godzin w przymierzalni, ponieważ niewiele trzeba, aby ta sama sukienka stała się seksowna lub wulgarna tylko poprzez zmianę rozmiaru.

Seksowna, ale nie wulgarna: tego właśnie chce Sugar Daddy!

Nie zapomnij o prasowaniu

Co byś pomyślał, gdyby Twój Sugar Daddy pojawił się na randce z niewyprasowaną koszulą? Że jest niedbałym człowiekiem. Ta sama zasada odnosi się do Sugar Baby. Istnieją pewne tkaniny, które nie powinny być noszone, jeśli nie są one wyprasowane, ponieważ pognieciony efekt daje poczucie zaniedbania i to jest to, co Sugar Dads absolutnie nie chcą od swoich Sugar Babies.