MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Seksting – pikantne SMS-y na podkręcenie atmosfery

W dzisiejszych czasach seksting odgrywa dużą rolę we współczesnym randkowaniu.

Jakby się nad tym zastanowić, to ma to sens.

Dzięki technologii, którą dysponujemy, o wiele łatwiej jest napisać coś do kogoś, niż powiedzieć mu to prosto w oczy.

Nie musisz się z nim konfrontować, nie musisz się bać, rumienić, ani robić z siebie głupka. Po prostu piszesz i to wszystko.

W jakiś sposób to sprawia, że jesteś bardziej pewny siebie, jeśli wysyłasz mu pikantną wiadomość, podczas gdy jesteś daleko od niego. Napisałabyś nawet rzeczy, których normalnie nie powiedziałabyś, gdybyście byli właśnie razem. Przynajmniej zawsze masz czas na zastanowienie się nad tym, co napisać, żeby tego nie zawalić i możesz usprawiedliwić każdą spóźnioną odpowiedź: „Dopiero teraz widziałam twoją wiadomość, przepraszam”.

Czyż nie robimy tego wszyscy?

Sexting powinien być naturalny.

Powinnaś budować na tym swoją pewność siebie i nie wstydzić się niczego.

Seksting. Co to właściwie jest?

Słowo seksting składa się z dwóch słów „seks” i „sms”. Tutaj dwie osoby wysyłają sobie nawzajem przesłania, które nie są przeznaczone dla młodzieży. Głównie chodzi o wzajemne pobudzanie się. Czy to w związku, romansie, czy też z osobą, z którą flirtujesz – wszystkie te formy związków mogą być szczególnie ekscytujące poprzez pikantne sms-y. To zazwyczaj sprawia, że tym bardziej cieszysz się na wspólny czas. Nie chodzi tylko o wysyłanie zbereźnych sms-ów, ale również zdjęć lub niektórych emotikon.

Jak robić to we właściwy sposób

Jeśli jesteś początkujący w sekstingu, poniższe przykłady mogą pomóc w zrozumieniu, jak rozpocząć taką komunikację i jak ten proces może przebiegać:

Powinieneś zacząć od ostrożnego „myślę o tobie” lub „tęsknię za tobą”. Poczekaj i zobacz, jak zareaguje twój partner. Może zareaguje natychmiast, wtedy będziesz mógł kontynuować to, co chciałbyś z nim zrobić teraz, gdybyście byli razem. Jeśli jest bardzo niezdecydowany, to możliwe, że sexting nie jest niczym dla twojego partnera. W każdym razie należy wziąć to pod uwagę, ponieważ sexting działa tylko wtedy, gdy obu partnerom to odpowiada. Jeśli jednak pisanie erotycznych wiadomości jest w porządku dla was obojga, po wyjaśnieniu, co chcielibyście zrobić ze swoim partnerem, może pojawić się również pytanie, co ma na sobie wasz partner. Również to, co ty właśnie masz na sobie może być warte napisania. Inną możliwością rozpoczęcia sekstingu może być przypomnienie sobie namiętnych godzin spędzonych razem i pikantnych szczegółów.

Musisz ufać sobie i wyborom, których dokonujesz.

Wtedy wzrośnie twoja pewność siebie i będziesz mógł pisać mu to, co chcesz, nie krępując się.

Nie mogę tak naprawdę nauczyć cię jak pisać seksowne wiadomości, ale jest kilka wskazówek, co robić i co zostawić w spokoju, aby wskazać ci właściwy kierunek.

Więc zanim przejdziemy do pisania pikantnych sms-ów poczekaj na kolejny artykuł, który pojawi sie niebawem na blogu. Będzie w nim kilka sposobów, aby stać się cholernie dobrym seksownym sekstesterem!