MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sexting – kilka przydatnych wskazówek

W poprzednim artykule wyjaśniliśmy czym jest sexting. Dzisiaj podpowiemy 10 wskazówek, jak właściwie postępować podczas sekstingu.

Bądźmy szczerzy: nie każdy czuje się komfortowo wysyłając erotyczne teksty. Główną obawą przed sekstingiem jest często, że wypadniemy na zdesperowanych.

Najważniejszą zasadą przy wysyłaniu seksownych smsów jest robienie tylko tego, z czym czujesz się komfortowo i co jest dla Ciebie naturalne.

Oto 10 złotych regół, których powinno się przestrzegać podczas sekstingu :

  1. Przy Sextingu, oboje partnerzy powinni to pokochać! Jeśli tylko jeden z nich dobrze się bawi, może szybko taka sytuacja stać się nieprzyjemna dla drugiej osoby. Jeśli więc napiszesz gorącą wiadomość do swojego partnera, a on na nią nie zareaguje, prawdopodobnie powinnaś przestać wysyłać więcej pikantnych smsów.
  2. Sprawdź zawsze dokładnie do kogo to wysyłasz. Bo jeśli twoja seksowna wiadomość nie dotrze do osoby, dla której ją napisałeś, może to być naprawdę żenujące.
  3. Używaj niejednoznacznych sformułowań! W ten sposób pobudzisz wyobraźnię swojego partnera 😉.
  4. Zwierzęce porównania, rymowanki i bagatelizowanie nie mają wiele wspólnego z sekstingiem. Dlatego też nie powinny być one wykorzystywane w tym kontekście.
  5. Sexting nie powinien być traktowany jako synonim brutalności i wulgaryzmu. Przypominanie twojemu partnerowi ostatniej nocy razem i prosząc go o powtórkę może być wykonane w dobrym stylu i nadal być szczególnie stymulujące.
  6. Jeśli w ciągu dnia masz fantazję, którą chciałbyś wypróbować, podziel się nią z partnerem. Potem może na niego czekać do końca dnia.
  7. Często nawet nie jest konieczne, aby wszystko dokładnie wyjaśnić. Zacznij pisać i po prostu zakończ zdanie trzema kropkami. Wtedy twój partner może sam zacząć się domyślać, co dokładnie chcesz z nim zrobić.
  8. Sexting może być również wykorzystywany do wysyłania erotycznych zdjęć. Ale musisz być z tym ostrożna. Jeśli to zrobisz, powinnaś znać swojego partnera od dawna i mieć do niego pełne zaufanie. Chyba nie chcesz, aby ktoś wykorzystał twoje zdjęcia ?
  9. Kiedy seksting dotyczy zdjęć, mniej zazwyczaj oznacza więcej. Zamiast fotografować siebie zupełnie nago i potem wysyłać to zdjęcie, lepiej jest sfotografować tylko część ciała, np. piersi lub tyłek. Partner może sobie wtedy wyobrazić, jak wygląda reszta.
  10. Seksting składa się z krótkich, treściwych zdań. Sformułuj dokładnie to, co chcesz powiedzieć, ale zostaw miejsce na dwuznaczności.

Odpuśćcie sobie oczekiwania

Przestań się zastanawiać i zadawać sobie pytania typu: „Jaki bezpośredni wpływ ma to, co jemu wysyłam lub mówię na to, czy ożeni się ze mną/ kocha mnie/ będzie ze mną w przyszłości?

Proszę bardzo, drogie panie. Przygotujcie plan ataku, trzymajcie go na dystans i pozwólcie mu wrócić po więcej.

Wypróbuj niektóre z tych wskazówek, aby go podniecić i baw się dobrze przy tym.

 

Chcesz przeczytać nasze następne artykuły? Śledź nas na naszych portalach społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualnościami z bloga MySugardaddy Polska.