MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Stworzeni dla siebie, kiedy prawdziwa miłość zapuka do drzwi!

Czy jesteście stworzeni dla siebie ? Każdy z nas marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki, prawdziwej wielkiej miłości. Na początku każdego związku, wygląda na to, że odnalazłeś swoją bratnią duszę.

Motyle trzepoczą szczęśliwie w twoim brzuchu, wszystko wokół ciebie jest po prostu piękne i życie nagle nabiera nowego znaczenia.

Chociaż na początku byłaś taka pewna, po chwili coś się zmieniło. Nie spoglądasz już przez różowe okulary, a uczucie zauroczenia również powoli zanika.

W większości przypadków koniec związku następuje w tej fazie.

Jak to możliwe, że niektóre pary przetrwają tą fazę i są szczęśliwi, a niektóre nie? To dlatego, że niektórzy ludzie są po prostu przeznaczeni do bycia razem.

Przedstawimy Ci 5 najważniejszych znaków, dzięki którym będziesz mógł rozpoznać, że jesteście stworzeni dla siebie.

Nie należy mylić tych znaków z fazą zauroczenia, ponieważ na pierwszy rzut oka tak to wygląda.

Zakochanie znika po pewnym czasie, ale jeśli jest się przeznaczonym dla siebie, to trwa do końca życia.

5 znaków, że jesteście stworzeni dla siebie!

1. Siła przyciągania

W ogóle się nie znaliście. Ale kiedy po raz pierwszy wszedłeś do pomieszczenia, miałeś takie niezwykłe uczucie.

Nie mogłeś skupić się na żadnej rozmowie, bo miałeś wrażenie, że jesteś obserwowany.

Rozejrzałeś się, ale nikt nie gapił się na ciebie w ten sposób. W następnej chwili twój wewnętrzny głos powiedział ci, żebyś poszedł na balkon. Potrzebowałeś tylko trochę świeżego powietrza.

I tam była. Spojrzała ci prosto w oczy, jakby czekała na ciebie cały czas. Podszedłeś do niej z uśmiechem na twarzy i od razu zacząłeś mówić.

Nawet nie znaliście swoich imion, ale nie mieliście nic przeciwko. Wszystko w tej drugiej osobie pasuje, wygląd, charakter, humor.

2. Cały czas o sobie myślicie

Ten punkt jest bardzo ważny, ponieważ tutaj zobaczysz różnicę między byciem zakochanym a byciem przeznaczonym dla siebie.

Kiedy jesteście sobie przeznaczeni, cały czas myślicie o sobie. W momencie, gdy chcesz się z nim skontaktować, dostajesz od niego telefon. Więc musiał myśleć o tobie w tym właśnie momencie.

Raz po raz piszecie do siebie wiadomości, ponieważ chcecie podzielić się swoim życiem z innymi. A urok tego wszystkiego polega na tym, że nikomu nie przeszkadza, nikt nie czuje się przygnębiony lub zmiażdżony przez całą uwagę.

Cieszysz się więzią która was łączy i z dnia na dzień staje się ona coraz bardziej intensywna i piękna.

3.Wszystko jest bardziej zabawne, kiedy jesteście razem

Od kiedy jesteście razem, robicie wszystko razem. Nie dlatego, że musisz, ale dlatego, że cieszy cię to, że możesz spędzać czas z drugą osobą.

Kiedyś też mieliście związki, ale wasze zainteresowania były zupełnie inne, ale teraz jest zupełnie inaczej.

Zawsze myślisz o tych samych rzeczach, to co jest zabawne dla jednej osoby, jest zabawne dla drugiej. Bardzo często zdarza się nawet, że wypełniacie wzajemnie swoje zdania, zazwyczaj nieświadomie.

Uzupełniacie się w najpiękniejszy sposób, nie zmuszając się wzajemnie do niczego. Wszystko rozwija się z łatwością i bez presji.

4. On jest twoim domem

Dopiero teraz zdajesz sobie sprawę, że dom to nie miejsce w którym mieszkasz, ale osoba z którą przebywasz. Kiedy jesteś ze swoim partnerem, czujesz się bezpieczny i pewny.

Jakiekolwiek negatywne myśli lub trudności, które się pojawią, odpierasz z jego pomocą. Daje ci bezpieczeństwo, którego nigdy wcześniej nie czułeś tak intensywnie.

Jeśli czujesz, że tracisz grunt pod nogami, twój partner jest tym, który cię wpiera

Ale on też tak się czuje, kiedy jest blisko ciebie, jesteś jego przystanią, która nadaje sens każdej chwili.

5. Rozumienie się nawet bez słów

Rozwiązywanie problemów w związku: najlepsze wskazówki dla większej harmonii!

Bardzo często słyszeliście, że niektóre pary potrafią się zrozumieć bez słów i to było dla was tak dziecinne i przesadzone, ale ponieważ jesteście stworzeni dla siebie, możecie w pełni teraz to zrozumieć.

Rozumiecie się bez słów. Jeśli ten drugi nie czuje się dobrze, nie musi tego w ogóle mówić.

Kiedy codzienne życie staje się zbyt stresujące, nie musisz dyskutować o wszystkim godzinami, czasami wystarczy się przytulić bez wielu słów i dać drugiej osobie poczucie zrozumienia.

Tylko jeśli jesteście dla siebie nawzajem przeznaczeni, cisza w pokoju nie będzie wam przeszkadzać, będzie się nawet czuć bardzo intymnie i znajomo.

Wszystkie te znaki mogą pomóc w rozpoznaniu tego, co właściwe, ale tylko intuicja może powiedzieć ci w stu procentach, czy jesteście dla siebie przeznaczeni.

Nie możesz zamienić swojego przeczucia w słowa. Jest to mieszanka uczuć, które nie przepływają przez nasze ciała, dopóki nie spotkamy odpowiedniej osoby na całe życie.

Nie chcesz przegapić naszych następnych artykułów? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.