MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sugar Daddy Day

20 czerwca Sugar Daddy ma wyjątkową okazję do świętowania, ponieważ tego dnia jest obchodzony na świecie Sugar Daddy Day! Dziś nie jest niczym niezwykłym, że mężczyzna ma dużo młodszą partnerkę u boku. Społeczeństwo przyzwyczaiło się również do kobiet z dużo młodszym kochankiem.

Ale jak postrzegano związek Sugar jeszcze kilka lat temu i kto był pierwszym znanym Sugar Daddy?

Pierwszy Sugar Daddy był naprawdę słodki jak cukier

Każdy dzisiaj zna znaczenie nazwy Sugar Daddy i Sugar Baby. Pojęcia te sa często źle kojarzone, pomimo słodkiego brzmienia. Jednak pochodzenie terminu „Sugar Daddy” ma swoją własną historię, która ma swoje początki na początku XX wieku na zachodnim wybrzeżu USA.

W tym czasie Adolph B. Spreckels był dyrektorem zarządzającym fabryki cukru w San Francisco, USA, założonej przez ojca w 1899 r., kiedy poznał dobrze zapowiadającą się modelkę Alme de Bretteville. Po pierwszym spotkaniu na Union Square, młoda kobieta została całkowicie zafascynowana odnoszącym sukcesy szefem fabryki cukru , który był 24 lata starszy od swojej modelki.

Zakochana Alma z miłością nazwała swojego partnera „Sugar Daddy” ze względu na swoją pozycję szefa cukrowni. Pięć lat po pierwszym spotkaniu para wyszła za mąż i stała się jedną z najsłynniejszych par w San Francisco.

Nawet jeśli termin „Sugar Daddy” wywodzi się z zawodu prawdziwego pierwszego patrona, to nazwa ta stała się znana dla mężczyzn ze znacznie młodszą partnerką. Dziś jednak pojęcie Sugar Daddy nie opiera się tylko na znacznej różnicy wieku; tak zwany Sugar Daddy jest rozumiany jako odnoszący sukcesy, finansowo stabilny starszy pan, który wspiera swoją młodszą partnerkę materialnie. Również zawarcie małżeństwa jest coraz częstszym zjawiskiem w związku Sugar Daddy/Sugar Baby.

Dlaczego tak wielu mężczyzn chcą zostać Sugar Daddy?

Często mężczyźni, którzy nazywają się Sugar Daddy, to mężczyźni z dużą swobodą finansową. W młodym wieku nie mieli czasu, aby rozglądać się za poważnym związkiem z powodu życia zawodowego. A jeśli już znaleźli drugą połówkę to często takie małżeństwa się rozpadały, z racji braku czasu, i dżentelmen odnoszący sukcesy finansowe żyje teraz samotnie.

W podeszłym wieku, kiedy obciążenie pracą zostaje zmniejszone, panowie w kwiecie wieku chcą teraz cieszyć się korzyściami płynącymi z wolnego czasu. Z młodą, atrakcyjną partnerką po tej stronie, wielu bogaczy w starszym wieku, po raz pierwszy przeżywa ekscytujący wolny czas.

Oczywiście ważną rolę dla „słodkiego” milionera odgrywa również reputacja i prestiż. Przed kolegami, przełożonymi i przyjaciółmi dżentelmen lubi prezentować się ze swoją uroczą i piękna młodą partnerką, wywołując przez to czasami sensację w kręgu przyjaciół i znajomych.

Pragnienie czegoś nowego i ekscytującego odgrywa również ważną rolę w związku Sugar Daddy/Sugar Baby. Chęć przeżycia seksualnej przygody z dużo młodszą kobietą to marzenie wielu dojrzałych mężczyzn.

Jak społeczeństwo postrzega związek między Sugar Daddy i jego Sugar Baby?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu dla większości ludzi było normalnym, że młoda kobieta zakochuje się w starszym mężczyźnie i publiczne się razem pokazują. Mimo, że termin Sugar Daddy był dobrze znany, ludzie woleli mówić o patronach i gratulowali parze decyzji.

Dzisiejsze społeczeństwo po części odnosi się krytycznie do tej relacji między parami o nierównych szansach. Nawet jeśli obie strony mają wiele korzyści z umowy, wiele osób nadal uważa, że w takim związku nie może zwyciężyć żadna miłość.

Nie ma można tutaj mówić o jednostronnych korzyściach, ponieważ nie tylko Sugar Daddy doświadcza drugiej młodości ze swoją atrakcyjną i pełną energii młodszą partnerką, ale również Sugar Baby czerpie pewne korzyści dzięki relacjom z dużo starszym partnerem. Młoda kobieta nie tylko otrzymuje wsparcie finansowe, a tym samym zyskuje pewną swobodę, której innym młodym ludziom często brakuje, ona również docenia doświadczenie jakie posiada starszy mężczyzna u jej boku i może dzięki temu doświadczać rzeczy, których kobiety w tym samym wieku prawdopodobnie nie zobaczą.

Poza tym młode kobiety są często znacznie bardziej dojrzałe niż mężczyźni w tym samym wieku. Co za tym idzie, lepiej komunikują się ze starszym partnerem i często mają podobne poglądy i pomysły na życie.

Ponieważ Sugar Baby jest całkowicie wolna w podejmowaniu decyzji, przez to krytyczne głosy osób obok osłabiają się.

My świętujemy dzień Sugar Daddy i cieszymy się, dla każdej pary, która odnalazła siebie po drodze i może dzisiaj w pełni cieszyć się wsólnymi chwilami.