MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sugar Daddy spod znaku Barana

Zadowolenie każdego mężczyzny w łóżku jest czasami misją  Impossible, więc jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wiedzieć, co preferuje. Jeśli chcesz zadowolić Sugar Daddy spod znaku Barana w łóżku, jest kilka zasad, które musisz zrobić, aby uczynić go szczęśliwym. Oto kilka wskazówek jak rozpalić Barana w łóżku.

1.Baw się jego włosami

To może być miła gra wstępna, w której trzymasz jego głowę w dłoni, podczas gdy ty bawisz się jego włosami. To go pobudzi, a on poczuje się tak komfortowo w twoich ramionach. Lubi, gdy kobieta całkowicie mu się poświęca i robi rzeczy, które lubi. Daje mu to poczucie, że ona naprawdę się nim opiekuje i że jest on ważnym człowiekiem w jej życiu.

 

 

2.Pozwól Baranowi przejąć kontrolę

Jeśli chcesz aby Baran poczuł się swobodnie w łóżku musisz jemu pozwolić na to aby to on przejął prowadzenie. Więc pobaw się z nim drażniąc go i pytając, co się stanie, jak cię złapie. To sprawi, że Twój Sugar Daddy będzie myślał o wszystkich rzeczach, które Ci zrobi jak już Cię dorwie. A kiedy już będzie miał ciebie na wyłączność, będzie zachwycony swoim ogromnym sukcesem.

 

 

3.Eksperymentuj! 

Ten znak zodiaku jest znany z próbowania nowych rzeczy z różnymi partnerami. Sugar Daddy spod znaku Barana, nigdy nie będzie usatysfakcjonowany, dopóki nie dostanie tego, czego chce, więc jeśli nie lubisz próbować nowych rzeczy, na pewno nie jest dla ciebie odpowiednim człowiekiem. Lubi seks po seksie, więc można się spodziewać, że gdy skończy będzie gotowy do zrobienia tego ponownie w 5 minut. Jakie zwierzę, co? Aby wzmocnić jeszcze bardziej apetyt Barana na seks, możesz użyć do tego naturalnych afrodyzjaków.

 

 

4.Inteligencja

Nie musisz wyglądać jak top model, aby przyciągnąć barana; on uważa inteligentne kobiety bardziej seksi, więc jeśli chcesz go uwieść, musisz wiedzieć, o czym mówisz. Zadaj mu trudne pytania i nie daj mu zbyt wiele czasu na udzielenie ci odpowiedzi. Powiedz mu, że będzie ukarany za każdym razem, gdy udzieli ci złej odpowiedzi. To sprawi, że będzie myślał szybciej, ale może będzie chciał doświadczyć twojej kary, więc może powiedzieć coś, co nie jest do końca poprawne.

 

 

5.Baran lubi wyzwania

Baran bardzo dobrze reaguje na wyzwania, więc jeśli kobieta jest trudna do zdobycia, natychmiast go podnieca. Więc jeśli chcesz zdobyć swego Sugar Daddy spod znaku Barana, zagraj w grę lub ustaw mu wyzwanie i powiedz, aby walczył o kontrolę w sypialni. Inaczej przejmiesz prowadzenie i powiesz mu, kiedy osiągnie punkt kulminacyjny. Doprowadzi go to do szału! Bądź kobietą, za którą tak tęskni, ale nie pozwól mu mieć nad tobą pełnej kontroli, inaczej w mgnieniu oka się znudzi. Zachowaj swoje sekrety dla siebie i powiedz mu tylko to, co musi wiedzieć.