MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sugar Daddy spod znaku Byka

Ostatnio pojawił się na blogu artykuł o mężczyznach spod znaku barana. Dzisiaj zajmiemy się Sugar Daddy spod znaku byka. Jest on jednym z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku, więc nie będzie to duży problem, aby doprowadzić jego do szaleństwa

Jeśli się denerwujesz, zdecydowanie powinnaś to ukryć, ponieważ byk reaguje bardzo źle na napięcie.

1.Pokaż, że jesteś bardziej szalona niż on

Jeśli pokażesz swojemu „byczkowi”, że jesteś od niego bardziej szalona, on będzie z Tobą konkurował i będzie to niesamowicie interesujące.

Możesz mu pokazać nie tylko, że jesteś szalona publicznie, ale także prywatnie. Niech zobaczy, że lubisz eksperymentować w łóżku i że lubisz być dominująca.

Będziesz jego ulubionym narkotykiem, kimś, bez kogo nie może żyć i z dumą powie wszystkim o Was.

Jeśli znajdzie to, czego szukał, nigdy nie będzie chciał innej kobiety w swoim życiu.

2. Muzyka i świece to Twoi przyjaciele

Byk lubi miłą atmosferę podczas uprawiania seksu. A więc, powinieneś zapalić świece zapachowe i włączyć delikatną muzykę.

To zrelaksuje go jeszcze bardziej, a on po prostu skoncentruje się na tańcu z tobą. To wszystko sprawi że, będzie uprawiał z tobą seks więcej niż raz w nocy.

Dobrą rzeczą jest to, że sąsiedzi nie usłyszą twoich jęków, bo muzyka je zagłuszy.

Więc, jesteś gotowy na jakąś szaloną akcję ze swoim Sugar Daddy spod znaku Byka?

3. Drażnij się z nim

Co jest lepsze niż dobre, staromodne dokuczanie, aby uwieść swego wybranka?

Spróbuj wymyślić kilka rzeczy, które mogłyby ci się przydać, żeby sprawić, że będzie nerwowy i niecierpliwy.

Zdejmij ubranie i ubierz się ponownie przed nim, zapytaj go, co chce z tobą zrobić lub co Ty masz z nim zrobić.

Bądź pewna siebie i pokaż mu, kto jest prawdziwym szefem. Kiedy zobaczy, że jesteś szefem w łóżku, będzie chciał ciebie i tylko ciebie.

4. Twój zapach

Sugar Daddy spod znaku Byka niesamowicie przyciąga zapach kobiety. Więc jeśli chcesz go uwieść, użyj perfum, które powalą go z nóg.

Gdy tylko poczuje perfumy na twojej skórze, będzie tak zaczarowany i nic dla niego nie będzie istnieć, z wyjątkiem ciebie i niego.

5. Bądź otwarty i zawsze mów, co myślisz (nawet w łóżku).

Ten mężczyzna kocha kobiety, które noszą swoje serca na swoich językach, i jeśli będziesz się tak zachowywała, uczynisz go swoim na zawsze.

Zasada ta powinna być przestrzegana również w łóżku. Jeśli potrzebujesz czegoś, co sprawi, że poczujesz się dobrze, po prostu zapytaj go natychmiast.

Więc jeśli chcesz go zatrzymać w swoim życiu, zawsze mów, co ci chodzi po głowie i nigdy nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.