MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sugar Daddy spod znaku Raka

Jeśli chcesz uwieść Sugar Daddy spod znaku Raka, musisz sprawić, by uwierzył, że to on tu rządzi. Musi wierzyć, że jesteś całkowicie jemu oddana i posłuszna. On musi być tym dominującym i że zrobisz wszystko, o co cię poprosi.

Ale dla tych z was, które są w związku z baranem, ale nadal nie są pewni, co go tak naprawdę podnieca, oto kilka doskonałych wskazówek, aby go doprowadzić go do krzyku.

1. Dotykaj jego twarzy

Rak jest niezwykle wrażliwy, gdy chodzi o dotykanie go rękoma i muskanie wargami, a on będzie jęczeć za każdym razem, gdy go pocałujesz, od czoła do podbródka i szyi.

Gdy go dotkniesz, zapytaj go, co chce z tobą zrobić, gdy jesteście sami lub jaka pozycja w łóżku należy do ulubionych.

Jestem pewien, że taka gra dotykowa spodoba się Sugar Daddy spod znaku Raka i będzie zadowolony z każdego dotyku i każdego pocałunku.

2. Seks w miejscach publicznych

Mężczyzna spod znaku Raka lubi seks w miejscach publicznych, ponieważ jego adrenalina podnosi się do bardzo wysokiego poziomu.

Zrobi to szybko – w dowolnym miejscu, bezpiecznym dla publicznego oka, ale jednocześnie wiedząc, że jest sposób, aby dać się złapać.

To naprawdę sprawi, że zrobi to z tobą na zewnątrz, ponieważ tak bardzo mu się podoba. Dlatego, że daje mu to impuls ego, aby spróbować rzeczy, których boją się inni.

Lubi też dużo eksperymentować, więc możesz spodziewać się nowych pozycji.

3. A może tak trójkąt!

Okej, może niektórzy z was nie są tak dobrze zaznajomieni z tym rodzajem seksu, ale chcemy tylko pokazać, co się dzieje z Rakiem.

Lubi eksperymentować w łóżku, więc będzie chciał spróbować trójkąta.

Jest ciekawy, lubi odkrywać nowe rzeczy, których nie zna i docenia całą wiedzę zdobytą od swoich byłych partnerów.

Zawsze stara się znaleźć coś ekscytującego, aby urozmaicić swoje życie seksualne, aby nigdy nie nudzić się w łóżku.

Taki mężczyzna to prawdziwa bestia w łóżku. Jeśli znajdzie kobietę, która jest dobra w tym, co robi, będzie chciał się z nią ożenić.

Już niedługo na blogu kolejny wpis z tego cyklu, a w nim Lew i jego nieposkromiony temperament!