MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sugar Woman i jej słodkie życie

Codzienna rutyna- pobudka o 6 rano, szykowanie się do pracy. Przesiadywanie w niej ośmiu godzin, gdzie szef coraz więcej wymaga, a my powoli czujemy się totalnie wypaleni. Wieczorem wracamy do domu i padamy ze zmęczenia. Tak wygląda nasze dzisiejsze życie. Ale młoda i atrakcyjna Sugar Woman już od dawna wypatruje mężczyzny, który wprowadzi trochę”sugar”do jej życia.

Zamień nudne życie na Sugar Daddy

Taka kobieta wie dokładnie kogo szuka do spełnienia swych marzeń i prowadzenia słodkiego życia, dlatego tylko Sugar Daddy może sprostać jej wymaganiom.

Sugar Baby jest odważna i stawia wysoko swoje cele. Sugar Daddy to milioner, który może ją wyrwać z nudnego życia i zamienić je na luksus. Dokładnie wie jak rozpieszczać swą Candygirl. Traktuje ją jak księżniczkę nie dopuszczając do tego, aby czegoś jej zabrakło.

Sugar Woman i jej Sugar Daddy!

Sugar Woman założyła swój profil na MySugardaddy.eu i wstawiła kilka zdjęć w bikini, aby została zauważona przez swego „tatuśka”. Szybko ktoś na nią zwraca uwagę i tak oto jest o krok bliżej od swych marzeń! Dostaje wiadomość w której jest napisane, że Sugar Daddy zapałaci jej za całą podróż nad morze Bałtyckie. Coś takiego to prawdziwa szansa dla młodej kobiety! Od dawna nie była nigdzie na urlopie. Obydwoje widzą, że mogą czerpać z tej znajomości wiele i umawiają się na randkę w luksusowym hotelu. On ma ze sobą złote kolczyki dla swojej Sugargirl, aby pokazać jak bardzo zależy jemu na ich spotkaniach. Młoda dziewczyna wcześniej już wyszukała na temat jej milionera na MySugardaddy.eu doświadczenia innych kobiet na jego temat i to ją zachęciło do tego aby zatrzymać swego milionera.

Codzienna dawka cukru na dzień dobry!

Sugar Daddy ma zawsze ze sobą asa w rękawie. Jest pomysłowy i wie jak zaskoczyć swoją Sugar Baby. Na zakupy wybierają się do eksluzywnych butików i nowa para butów Gucci albo luksusowa torebka od Prady to nic dla takiego milionera jak on. Sugar Daddy wie dokładnie jakie szczęście jego spotkało mając u boku swą słodką i atrakcyjną Candygirl. Zachowuje się jak przystało na prawdziwego gentelmena. W prosty sposób marzenia młodej dziewczyny się spełniły i jej życie nabrało słodyczy!