MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Sztuka uwodzenia według Kleopatry, czyli jak oczarować swojego Sugar Daddy

Kleopatra przeszła do historii nie tylko dlatego, że była ostatnią królową Egiptu, ale również dlatego, że udało jej się zdobyć serca dwóch potężnych mężczyzn swoich czasów: Marka Antoniusza i Juliusza Cezara.

Historyk Kasjusz Dione opisuje ogromną władzę, jaką Kleopatra miała nad ludźmi, oświadczając: „Mogła podporządkować sobie każdego człowieka, nawet tych, którzy niechętnie kochali”

Ale jakich technik używała, że mężczyźni nie potrafili się jej oprzeć?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się tego i nauczyć się uwodzić jak Kleopatra.

Kim była Kleopatra?

Królowa Kleopatra, córka faraona Ptolemeusza XII, urodziła się w Egipcie, panująca w latach 51–30 p.n.e. . Była przebiegłą i charyzmatyczną władczynią. Udało jej się odeprzeć zagrożenie potężnego Cesarstwa Rzymskiego, uwodząc dwóch najważniejszych rzymskich generałów: Juliusza Cezara i Marka Antoniusza.

Kleopatra i jej piękno

Źródła historyczne są bardzo sprzeczne co do piękna Kleopatry. Na pewno potrafiła uwodzić potężnych mężczyzn, więc oczekuje się od niej niezwykłej urody. A jednak wydaje się, że jej uwodzicielska moc opierała się na czymś więcej niż tylko na tym.

Była kobietą o ogromnej kulturze. Dziejopisarze zgadzają się, że jej inteligencja przewyższała urodę. Plutarch z Cheronei z dworską dwuznacznością pisze: „Co do jej piękna mówi się, że nie było tak wielkie, że żadnej kobiety nie można było z nią równać”. Dodaje jednak zaraz, że wielką przyjemnością było „przebywanie w jej towarzystwie dla czaru rozmowy. Miło było słuchać jej głosu, który niczym instrument o wielu strunach potrafił przejść z jednego języka na drugi”

Cassio Dione podkreśla natomiast swoją charyzmę: „Miała najbardziej uwodzicielski głos i wiedziała, jak sprawić, by każdy ją polubił. Geniusz do podziwiania i słuchania, z mocą do podporządkowania sobie każdego człowieka”

Kleopatra uczy nas, że kultywowanie naszej inteligencji i umiejętności komunikacyjnych jest niezbędne, aby być uwodzicielskim. Często ważniejsze niż nasze fizyczne piękno.

Uwodzić jak Kleopatra: zaprezentować siebie jako boginię

Broń często używana przez Kleopatrę miała na celu przekonanie jej rozmówcy, że jest nieziemska. Powiedziała Cezarowi, że pochodziła od wielkich królów i bogów starożytnego Egiptu. Do Marka Antoniusza, zamiast tego, powiedziała o bezpośrednim pokrewieństwie z samą Afrodytą. Więc ci mężczyźni byli nie tylko w obecności kobiety, która była silna i potężna w sobie, ale która ukazała się im jako bóstwo.

Takie skojarzenie może wydawać się trudne do zbudowania w dzisiejszych czasach, gdzie nikogo nie ma w mitach i legendach, a jednak wielu ludzi wciąż znajduje przyjemność w uciekaniu od rzeczywistości.

Pokaż się jako niezwykła, tajemnicza i spróbuj zrozumieć, jakie fantazje ma osoba, którą chcesz uwieść. Stymuluj pragnienie nie tylko seksualne, ale pobudź wyobraźnię drugiej osoby i ukaż się jako niedostępna i niewyobrażalna istota.

Zasada odizolowania

Idea fantastycznego stworzenia jest skuteczna, ponieważ przenosi człowieka w świat inny niż codzienność, pełen stresu i problemów do rozwiązania. Dlatego też, aby wzmocnić tę ideę, Kleopatra wykorzystała zasadę izolacji. W rzeczywistości, zabrała Cezara w podróż nad brzegi Nilu, pokazując mu egzotyczne miejsca, które bardzo różniły się od jego rzeczywistości, odbierając mu jego problemy i obowiązki, aby umożliwić mu rozkoszowanie się zmysłowymi przyjemnościami.

Jeśli większość czasu spędzisz ze swoim Sugar Daddy w miejscach oddalonych od jego zmartwień, gdzie będzie mógł się zrelaksować, będzie cię kojarzył z tym stanem umysłu radości i błogości, a ty będziesz osobą, do której pójdzie, gdy będzie musiał uciec, nawet jeśli tylko na jeden wieczór, od swojego gorączkowego życia i obowiązków.

Lęk przed jej utratą

Jednakże, wiesz, nie ma podniecenia bez odrobiny strachu, bez elementu zagrożenia dla związku. Więc nie ma uwodzenia, tak naprawdę, bez obawy, że wszystko się skończy. Z tego powodu, gdy tylko generał zaczął pragnąć więcej od Kleopatry, stała się chłodna i nieobecna lub wyruszyła w podróż. Mężczyzna zastanawiał się więc, co się stało, gdzie popełnił błąd, podsycając w ten sposób obsesyjną myśl o niej.

Kleopatrze udało się jednak wrócić, zanim on przyzwyczaił się do jej nieobecności.

Wiedziała, że wielkim błędem popełnianym podczas uwodzenia jest bycie zbyt miłym i przewidywalnym. Na początku może to być uwodzicielskie, ale na dłuższą metę staje się monotonne. Tak naprawdę, jeśli zawsze jesteś miła, okazujesz niepewność. Ale naprzemiennie życzliwość z chłodem i tajemnicą, przyciąga uwagę drugiej osoby i stajesz się jej stałą myślą.

Władza królowej Kleopatry nad mężczyznami nigdy nie była fizyczna, ale psychiczna. Dlatego też był inną władczynią niż pozostali. Różniła się również od innych kobiet, ponieważ nie była tylko ładną twarzą, czy biernym obiektem seksualnym, ale kobietą, która wiedziała, czego chce i aktywnie pracowała, aby to osiągnąć.