MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Tak on do Ciebie pisze, kiedy jest w Tobie zakochany po uszy

Czy wiesz jak on do Ciebie pisze kiedy jest w Tobie zakochany. Pamiętasz tych wszystkich dupków, którzy celowo kazali ci czekać na swoją odpowiedź, którzy odpowiadali jednosłownymi wiadomościami lub odpowiadali tylko wtedy, gdy im się przypominało o Tobie?

Pamiętasz tych wszystkich dupków, którzy ciągle mieli nowe wymówki, dlaczego nie odpisali ci na czas, myśląc, że kupisz ich kłamstwa jak ostatni frajer?

Teraz zrób sobie przysługę i wyrzuć ich z życia i zapomnij, że kiedykolwiek do nich napisałaś, bo powiem ci jedną rzecz.

Jeśli facet naprawdę cię lubi, jeśli za tobą szaleje, jeśli jest w tobie zakochany, zawsze znajdzie dla ciebie czas i nie będzie robił wymówek, bez względu na wszystko!

Jest to największa różnica między niedojrzałymi chłopcami a prawdziwymi mężczyznami, którzy wiedzą jak traktować kobiety z szacunkiem, podziwem i uznaniem.

Jeśli facet naprawdę cię lubi, nigdy nie każe ci zbyt długo czekać na jego odpowiedź. Nigdy nie każe ci kwestionować jego intencji i nigdy nie pisze ci dezorientujących rzeczy.

Jeśli facet naprawdę cię lubi, nie gra z tobą w gierki i traktuje cię jak prawdziwą damę.

Tak pisze do ciebie mężczyzna, który jest zakochany w tobie po uszy:

1.Odpowiada punktualnie

Jeśli powie, że skontaktuje się z Tobą po powrocie do domu możesz być pewna, że to zrobi, ponieważ ostatnią rzeczą jakiej chce, jest to, abyś się o niego martwiła lub była zawiedziona.

Docenia twój czas, więc zawsze stara się dotrzymywać swoich obietnic, gdy mówi, że napisze do ciebie w określonym czasie.

2. Często to on pierwszy do ciebie pisze

Traktuje cię jak prawdziwą damę i nie oczekuje tylko od ciebie poświęcenia. Rozumie, że miłość to ulica dwukierunkowa.

Miłość opiera się na wzajemności, gdzie tylko wzajemne zaangażowanie jest doceniane i wymagane.

I dlatego często najpierw pisze do ciebie, zamiast tylko czekać, aż się z nim skontaktujesz.

3. Pisze do Ciebie bez konkretnego powodu

Nie tylko pisze do ciebie, gdy chce ci zadać konkretne pytanie. Pisze do ciebie też bez żadnego konkretnego powodu lub gdy dzieje się coś zabawnego, bo chce cię rozśmieszyć. Lub wysyła Tobie wiadomość, kiedy o tobie myśli, bo chce, żebyś poczuła ciepło w swoim sercu. Pisze do ciebie tylko po to, by ci przypomnieć, że jesteś dla niego bardzo ważna.

4. Pisze o swoich uczuciach do Ciebie

Jeśli jest zakochany w tobie, nie będzie miał nic przeciwko rozmowie z tobą o swoich uczuciach do Ciebie.

Jest otwarty na wszystko i nie wstydzi się przyznać, że naprawdę za tobą tęskni lub że naprawdę nie może się doczekać, aby cię zobaczyć.

Kiedy facet jest naprawdę w tobie zakochany, chce ci opowiedzieć o każdej myśli, która przechodzi przez jego głowę. On nie może myśleć o niczym innym, jak tylko o tobie.

 

Nie chcesz przegapić naszych następnych artykułów? Śledź nas na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.