MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Tematy do rozmów, które pomogą rozluźnić każdą randkę

Wasza pierwsza randka jest coraz bliżej, a Ty wymyślasz w głowie tematy do rozmów, które pomogą rozluźnić każdą randkę, chcesz, aby było miło i żeby Twój partner poszedł zadowolony do domu, a może nawet żeby z tego spotkania była druga randka.

Jesteś szczęśliwa, ale masz jeszcze kilka rzeczy z tyłu głowy, które nie dają tobie spokoju. Czy spodobam się mojemu rozmówcy? Będziemy się dobrze rozumieć? Będziemy mieli w ogóle jakieś ciekawe rzeczy do omówienia?

Te pytania dręczą wszystkich przed pierwszą randką. To całkowicie normalne, bo nikt nie chce siedzieć naprzeciwko siebie na pierwszej randce i nie zamienić nawet słowa ze sobą.

Dlatego warto sobie przygotować pomysły na tematy rozmów na pierwszej randce lub pytania, ponieważ nie chcesz, aby wstydliwa cisza zepsuła pierwszą randkę.

1.Smalltalk

Smalltalk to dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy. Możesz w ten sposób dowiedzieć się sporo o swojej partnerce.

Czasami, gdy miło zadasz krótkie pytanie, rozwija się ono naraz w całą historię. Powinieneś zawsze zwracać uwagę na odpowiedzi swojej partnerki, ponieważ każda odpowiedź daje nową możliwość zadania pytania.

Na przykład: Posiadasz jakieś zwierzątko? To twój pierwszy zwierzak, czy miałeś go w dzieciństwie? Skąd pochodzi to imię?

Z takimi pytaniami możesz dowiedzieć się wiele o swojej randce, ponieważ wiele z odpowiedzi będzie również zawierać historie z dzieciństwa lub dowiesz się czegoś o jej rodzinie i przyjaciołach.

2.Ogólne tematy

Chcesz wyrobić sobie obraz o twoim rozmówcy. Przede wszystkim, chcesz dowiedzieć się jaki tok myślenia ma twój partner, co lubi, a czego nie lubi, tak aby na końcu wywnioskować, czy jesteś w ogóle do siebie dopasowani.

Możesz dowiedzieć się tego poprzez ogólne tematy, jeśli powiesz coś o swoim życiu, swoich nawykach, hobby, natychmiast zauważysz, jak zareaguje na to Twoja randka i czy mu się to spodoba.

3.Śmiech jest pożądany

 

Pierwsza randka powinna być idealna, cóż, przynajmniej tego chcą wszyscy. Ale i tak nie powinno się wydawać, że jest to zbyt zaprogramowane lub zbyt przećwiczone. Musisz sprawić, aby Twoja randka czuła się zrelaksowana i nie zwracać uwagi na każde słowo.

Dlatego zawsze świetnie jest się śmiać na randce i jak wszyscy wiedzą, humor jest zawsze atrakcyjny.

4.Głębokie zagadnienia

Wasza randka powoli dobiega końca, śmiałeś się, rozmawiałeś i zauważyłeś, że między wami jest chemia. Teraz bardzo ważne jest, abyś zobaczył, czy twoja partnerka ma jakiś potencjał na przyszłość. Co to znaczy?

Z małych rzeczy można zobaczyć, czy jest to ktoś, z kim można wyobrazić sobie wspólną przyszłość. To czas, aby porozmawiać o ważnych rzeczach.

Na przykład, czy Twój rozmówca jest człowiekiem rodzinnym, czy poświęca czas na przyjemności w życiu, czy też jest zbytnio skoncentrowany na sukcesie w pracy?

 

 

Tematy rozmów są bardzo ważne, ponieważ to właśnie poprzez intymne rozmowy dwoje ludzi zakochuje się w sobie i tylko poprzez szczere rozmowy można kogoś poznać. Ważne jest tylko, aby nie myśleć zbyt wiele o przebiegu rozmowy.

Mamy nadzieję, że te tematy do rozmów, które pomogą rozluźnić każdą randkę będą wam pomocne podczas spotkania w cztery oczy. Taka rozmowa nie musi iść zgodnie z planem, jak sobie to wyobrażałeś w głowie. Daj się zaskoczyć przebiegiem rozmowy i cieszcie się każdą spontaniczną chwilą waszej randki.

W końcu, jeśli coś większego z tego wyjdzie, będziesz pamiętał swoją pierwszą randkę z uśmiechem.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Śledź nas na Instagramie, aby wiedzieć, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.