MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Trzy główne zasady udanego związku

Wiele razy, gdy zakochujemy się w drugiej osobie, nie zdajemy sobie sprawy z tego, kiedy zaczynamy związek. Już na takim etapie warto wykorzystać trzy zasady udanego związku. Niezależnie od tego, czy spotkaliśmy się poprzez przyjaciół, imprezę, czy nawet Internet, ta osoba powoli zaczyna podbijać nasze serca. W rzeczywistości, pierwsza połowa jest zawsze najbardziej ekscytującą i pełną pasji. Wtedy ta pasja zamienia się w prawdziwą miłość. Jednak powoli całkowita fascynacja drugą osobą zostaje odłożona na bok, a inny typ bardziej dojrzałych relacji zyskuje na znaczeniu. To właśnie podczas tego przejścia możemy często czuć się mniej szczęśliwi. Mogą też się zacząć nasze pierwsze tarcia i różnice zdań. To często wywołuje walki i długie dyskusje. Ale aby tak się nie stało,podpowiemy na blogu MySugardady  trzy główne zasady udanego związku, abyś miał szczęśliwy i trwały związek.

Dobra komunikacja i właściwa dyskusja

Istotne jest, byśmy z naszym partnerem wyrażali się bardzo dobitnie. W ten sposób unikniemy nieporozumień, które mogłyby zakończyć nasz związek. Z drugiej strony, jeśli chodzi o omawianie konkretnej kwestii, dobrze, że dokładnie pokazujemy, co się z nami dzieje. Jakkolwiek trudne to może być. Musimy również unikać ulegania praktykom takim jak obrażanie lub upokarzanie innych.

Utrzymanie naszej niezależności w związku

Zawsze ważne jest, abyśmy, nawet jeśli jesteśmy w związku, nie przestali być sobą. Są ludzie, którzy, kiedy są w związku, szybko mają tendencję do dostosowywania się pod każdym względem do drugiej osoby. Ponieważ jest to dla nich bardzo ważne, aby nie zawieść drugiej osoby. Ale prawda jest taka, że może to tylko przyciągać konflikty. Z jednej strony, wewnętrzne konflikty własnej osoby, która stara się zadowolić drugą osobę przez cały czas. Uczucia represji i braku tożsamości mogą być niektórymi z nich. Z drugiej strony, ważne jest, aby każda strona miała nawet trochę czasu i przestrzeni dla siebie.

Wspólne zainteresowania i nowe bodźce

Kiedy mówimy, że ważne jest, aby mieć coś wspólnego z naszym partnerem, nie mówimy o tym, że lubią oni ten sam rodzaj muzyki lub wykonują te same czynności w wolnym czasie. Ale prawda jest taka, że pewne elementy i wartości musimy mieć wspólne, aby nasz związek funkcjonował. Poza tym, jest to pomocne w relacjach, kiedy wspólnie żyjemy nowymi doświadczeniami.Może nie uprawialiście jakiegoś ekstremalnego sportu lub nie odwiedziliście do tej pory tego egzotycznego miejsca, które zawsze przyciągało uwagę obu stron? Cóż, być może jest to dobra okazja, aby zebrać nowe doświadczenia i przygody, które jeszcze bardziej zbliżają.