MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Tydzień mody w Mediolanie

Wrzesień wraz z lutym są uznawane na całym świecie za miesiące mody. W rzeczywistości to właśnie w tych dwóch okresach najważniejsze pokazy mody w roku odbywają się w 4 miastach mody, zwanych Big 4: Londynie, Nowym Jorku, Paryżu i Mediolanie.

To właśnie podczas tych dwóch wydarzeń mamy okazję odkryć trendy mody następnego roku.
W rzeczywistości na pokazach mody w lutym 2019 roku odkryliśmy, co będziemy nosić w sezonie jesień-zima 2019 roku.
Odzież prezentowana w Mediolanie może znajdować się w naszej szafie wiosna-lato 2020 roku!
Dlaczego tak wcześnie są przedstawiane? Ponieważ to właśnie duże domy mody zainspirują najbardziej popularne marki do projektowania swoich kolekcji na kolejny rok.

Tydzień mody w Mediolanie wrzesień 2019

Tydzień mody w Mediolanie we wrześniu 2019 r. właśnie trwa. Już 17-go zaczął się pokaz mody i będzie animował włoską stolicę mody aż do poniedziałku 23-go.
W tych dniach, podczas Tygodnia Mody Mediolan 2019, zobaczymy najlepsze z trendów we Włoszech.
Jak zwykle pierwsze dni dedykowane są młodym, wschodzącym projektantom, a także przyszłym ikonom świata mody. Najbardziej wyczekiwane wydarzenia odbędą się jednak w weekend, kiedy to na wybiegach zadebiutują włoskie ikony mody, takie jak D&G, Prada, Valentino, Armani, Versace, Gucci, które zaprezentują nas już do lata 2020 roku!

Bilety wstępu na pokaz mody

Niestety, nie wystarczy kupić biletów na takie wydarzenia jak koncerty czy wieczory teatralne. W rzeczywistości nie ma prawdziwych biletów na Tydzień Mody w Mediolanie, ale prywatne zaproszenia zarezerwowane dla wybitnych i wpływowych ludzi.  Dla prasy i niektórych przedstawicieli luksusowych sklepów zarezerwowane są również specjalne zaproszenia. Istnieje jednak możliwość zakupu biletów na Tydzień Mody w Mediolanie na aukcjach charytatywnych organizowanych z tej okazji. Oczywiście liczba dostępnych biletów jest bardzo ograniczona, a ceny osiągane na tych aukcjach są naprawdę wygórowane! Ale wszystkie pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel!

Nie tylko pokazy mody

Tydzień mody w Mediolanie to z pewnością nie tylko pokazy mody! Atmosfera nie byłaby taka sama bez wspaniałych imprez organizowanych przez luksusowe domy mody, aby uczcić to wydarzenie w odpowiedni sposób!
Oczywiste jest, że nie jest łatwo się dostać na takie wydarzenie! Możesz tam spotkać wielu najbardziej wpływowych postaci ze świata mody, rozrywki, polityki i wiele więcej!

Pochodzenie tygodnia mody

Pierwszy tydzień mody odbył się w Nowym Jorku w 1943 roku. Ze względu na trwającą w tym czasie II wojnę światową, bardzo trudno było importować ubrania najbardziej znanych marek włoskich i francuskich. Z tego powodu Amerykanie szukali sposobu na promowanie lokalnej mody. Fashion Week stał się tak popularny, że został również przyjęty w innych dużych miastach mody, takich jak Londyn, Mediolan i Paryż.

Tydzień mody w Mediolanie to z pewnością okazja, której nie można przegapić. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z najbogatszymi ludźmi na świecie musisz tu po prostu być!
Więc na co czekasz, by przekonać swojego Sugar Daddy’ego, by towarzyszył ci w jednym z tych wydarzeń?;)