MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Walentynki z Sugar Daddy

Życie wielu młodych kobiet nie jest łatwe. Dla tych, które pochodzą z prostych środowisk, ścieżka jest z góry ustalona. Od życia w luksusie dzieli je prawie wszystko. Szkoła, szkolenia czy studia to ciężki czas, w którym raczej żyje się w niedostatkach. Przede wszystkim, podczas studiów czeka nas mnóstwo ciężkiej pracy. Wieczorem jesteś po prostu zbyt zmęczona, by móc uczestniczyć w życiu prywatnym. I nawet po latach nauki nikt nie gwarantuje szybkiego sukcesu, czekają kolejne lata pracy i trudu, tylko po to, aby na koniec miesiąca pozostało choć trochę z wypłaty.

Życie w luksusie

Aby osiągnąć pełen luksus, często może pomóc tylko Sugar Daddy. Dzięki wsparciu milionera, można błyskawicznie zanurzyć się w absolutny luksus życia. Z biurka w bezokiennym biurze bezpośrednio do pierwszej klasy luksusowego samolotu, w drodze na piaszczystą i słoneczną plaże. Od teraz, normalną rzeczą stają się zakupy od Prady i Dior. Dzięki złotej karcie kredowej od Sugar Daddy od teraz nie jest to już sen, ale codziennością. Te, które znalazły swojego tatusia, muszą zwracać na swój wygląd szczególną uwagę. Zawsze bądź dobrze ubrana, zadbana, dostępna, wierna, a także skromna. Musisz być zainteresowana nie tylko pieniędzmi, ale przede wszystkim człowiekiem, bo tylko w ten sposób możesz prowadzić udany związek, który trwa dłużej niż kilka tygodni.

Życie jako para toczy się w drogich restauracjach, ekskluzywnych hotelach i na bankietach. Pieniądze, nie grają ważnej roli, przynajmniej nie dla niego, bo Sugar Daddy wie, że jego Sugar Baby jest warta tego wszystkiego.

Ale jest jedna rzecz, która łączy wszystkie pary, zarówno biedne jak i bogate: Walentynki muszą być punktem kulminacyjnym roku, podkreślając szczególny dodatek, który czyni ten związek wyjątkowym. Jest to dzień w roku dla zakochanych.

Walentynki- najromantyczniejszy dzień w roku

W każdym związku sugar, Walentynki są szczególną atrakcją roku. Jako Sugar Baby oczywiście zakładasz, że Twój Sugar Daddy wymyśli coś wyjątkowego. W tym dniu proste zaproszenie na kolację, nawet w najdroższej restauracji, jest zdecydowanie niewystarczające. Bo każda Sugar Baby może mieć coś takiego na co dzień.

Poza wspólnie spędzonym czasem oczekuje od niego absolutnej uwagi i poświęcenia tego wyjątkowego dnia, tak aby stało się to czymś niezapomnianym dla nich obu, ale przede wszystkim dla niej.

Zwłaszcza w Walentynki Sugar Daddy musi okazać swój status milionera i sięgnąć głęboko do kieszeni. Więc oto mamy kilka wspaniałych inspiracji na Walentynki.

Pomysły na wyjątkowy prezent walentynkowy

Oczywiście nie jest łatwo znaleźć idealny prezent dla wyjątkowej i wymagającej Sugar Baby. Nie chodzi wszakże o prezent urodzinowy czy coś na święta. Bo w Walentynki chodzi o miłość. Tak więc prezent powinien być mieszanką luksusu i romantyczności, ale przede wszystkim powinien być oryginalny i niezwykły.

14 lutego to dzień dla zakochanych, dlatego temat prezentu powinien być absolutnie na pierwszym planie.

Więc co Sugar Daddy może dać swojej wybrance serca? Ponieważ biznesmeni są zazwyczaj bardzo zajęci, najwyższy priorytet ma czas. Musi wziąć dla niej cały dzień wolnego i upewnić się, że nie ma żadnych przerw ani zakłóceń. To pierwsza część, bo choć raz nie musi jego atrakcyjna kobieta dzielić się swoim milionerem z innymi.

W Walentynki każdy mężczyzna musi mieć obowiązkowo ze sobą jedną rzecz, kwiaty!

Bez kwiatów, prawdziwy Sugar Daddy nie powinien nawet spojrzeć swojej ukochanej osobie w oczy. Wspaniały bukiet, najlepiej z czerwonych róż o długich łodygach lub jej ulubionych kwiatów, jest w tym dniu koniecznością.

W związku z tym świętem, dobrym pomysłem jest jednodniowa wycieczka, z dala od pracy i zgiełku miasta. Poczynając od One Day Spa, gdzie można się wspólnie zrelaksować i odpocząć. Do tego romantycznie przystrojony apartament w hotelu, gdzie można zaznać prywatności i spędzić upojną noc razem.

W tym celu potrzebny jest oczywiście także odpowiedni catering, w postaci kilku dań, które muszą mieć co najmniej cztery gwiazdki. Co powiesz na dostawę niespodzianki do pokoju, aby można było wygodnie zjeść posiłek w szlafroku. Jest to dlas obojga ze stron wygodne, relaksujące i prawie nie do pokonania, jeśli chodzi o romantyczność.

Biżuteria i bony, brzmi bardzo oklepanie, ale są również częścią Walentynek.

Może pójdziecie razem do Apartu lub Tiffany i wybierzecie razem coś specjalnego.

Z kuponami, każda Sugar Baby może wybrać, kiedy chce iść na zakupy. Może zaskoczy Sugar Daddy ładnym, nowym strojem albo sexy bielizną.

Walentynki, czas na zaręczyny

Jaki dzień mógłby być bardziej odpowiedni, by zaręczyć się z jego wybranką serca. Co może być bardziej romantycznym gestem niż propozycja małżeństwa.

Samotni milionerzy mogą doskonale wykorzystać ten dzień, aby zadać swojej Sugar Baby tak ważne pytanie i wreszcie założyć jej pierścionek zaręczynowy na palec. Te walentynki na pewno zostaną zapamiętane na zawsze.