MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Weekend w Paryżu z Sugar Daddy

Romantyczny weekend w Paryżu z Sugar Daddy to doskonały sposób na wzmocnienie swoich uczuć i ucieczkę od codzienności. A więc pakuj walizki i ruszaj w podróż!

Paryż, miasto miłości

weekend w ParyżuMówi się o nim: najromantyczniejsze miejsce na świecie, miasto zakochanych. Stanowi centrum polityczne i ekonomiczne Francji, pełne licznych zabytków i atrakcji turystycznych.

Miasto otaczające Wieżę Eiffla, rocznie przyciągają ponad 30 milionów turystów. W Paryżu romantyczne wyznania miłości zostały uwiecznione w ponad 300 różnych językach na ścianie Le mur des t’aime (I Love You Wall). Ale Paryż ma o wiele więcej do zaoferowania zakochanym.

Weekend w Paryżu z Sugar Daddy

Spędzając weekend w Paryżu, warto odwiedzić Luwr – jedno z najsłynniejszych muzeów na świecie, w którym eksponowane są obrazy samego Leonarda da Vinci, stela z kodeksem Hammurabiego czy Nike z Samotraki.

Piękne miejsce to dzielnica artystów Montmartre. Ta część miasta charakteryzuje się marzycielskimi alejkami i wiatrakami. Tutaj znajdziesz również Je t’aime-Mauer. Ponadto na wzgórzu Montmartre znajdują się słynne schody bazyliki Sacré-Coeur. Stąd roztacza się wspaniały widok na miasto. Kanał Saint-Martin, z licznymi mostami i bramami, zaprasza miłośników do niesamowitego spaceru.

Punktem kulminacyjnym dnia może być kolacja na pokładzie statku wycieczkowego po Sekwanie oraz wizyta w restauracji Le Ciel de Paris, znajdującej się na 56 piętrze Tour Montparnasse na wysokości 210 metrów nad poziomem morza. Ten widok zapiera dech w piersiach.

Bajkowy weekend z Sugar Daddy

weekend w ParyżuCoraz większą popularnością wśród zakochanych cieszy się Disneyland. Trudno o bardziej bajkową scenografię. Sugar Daddy jest hojnym mężczyzną, który lubi zaskakiwać swoją Sugar Baby. Disneyland to raj nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Kto z nas nie marzył o tym, by przenieść się do świata rodem z filmów Disneya? Tam nawet największy dramat zawsze kończy się happy-endem. W Disneylandzie macie szansę na to, by faktycznie poczuć się jak w bajce. Beztroska atmosfera tego miejsca z pewnością pozwoli wam uwolnić się od codziennych problemów. To doskonałe miejsce do tego, by przeżyć niezwykłą przygodę! Każda z tych atrakcji to fascynujące doświadczenie, o którym można następnie opowiadać znajomym i najbliższym.