MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Wielkanoc z Sugar Daddy

Spędź Wielkanoc ze swoim Sugar Daddy! Tym razem i on wybiera się na poszukiwania wielkanocnego zajączka.

Sugar Daddy szuka słodkiego zajączka!

wielkanoc z milionerem

Jako słodki zajączek doprowadź swego milionera do wrzenia!

Wiadomo, że poszukiwania swojego słodkiego zajączka Sugar Daddy zacznie od łóżka, gdzie jego słodka Sugar Baby leży już w seksownej bieliźnie, z uszami króliczka. Upojna noc wraz ze swoją Candygirl to najlepszy prezent jaki mogła sprawić swojemu Tatuśkowi. Oczywiście Sugar Daddy nie chodzi tylko o seks. Ktoś taki jak on lubi być również obdarowywany i cieszy się kiedy jego Sugargirl czeka na niego z niespodzianką. Oczywiście ona nie musi za nic płacić, ponieważ jej bogacz udzielił jej dostępu do swojej karty kredytowej. Młoda dama ma nieograniczony limit pieniężny i może przeznaczyć na prezent ile tylko chce. Jedno jest pewne, obojętnie ile przeznaczy pieniędzy, to i tak ucieszy tym swojego milionera!

Drogi zegarek i nowy krawat dla Sugar Daddy

Słodka Sugar Baby zna najnowsze trendy w modzie i zwraca uwagę na swój wygląd. Można powiedzieć, że jest prawdziwą modelką. To sprawia, że nie ma najmniejszego problemu jeżeli musi wyszukać prezent dla swojego Tatuśka. Nowy krawat od Prady albo szwajcarski zegarek ? Wielkanoc z Sugar Daddy to prawdziwa przyjemność. Jego Sugar Baby wie jak rozpieszczać swojego milionera i kładzie duży nacisk  wybierając tylko najlepsze prezenty. Dla Sugar Baby ważne jest aby prezent, którym obdarzy swego milionera miał swoją cenę. Ona jako młoda i piękna kobieta wie, że luksusowe prezenty są najlepszym sposobem aby uszczęśliwić swojego Sugar Daddy.

wielkanoc z milionerem

Ona wybiera tylko najdroższe prezenty dla swojego Sugar Daddy!

Słodka Sugar Baby szuka swego króliczka

Sugar Baby teraz już wie na co stać jej króliczka i chętnie wyruszy na jego poszukiwania. Tylko gdzie szukać kogoś takiego jak on?  Na pewno nie na uniwersytecie, takie poszukiwania najlepiej zacząć od internetu. MySugardaddy to odpowiednie miejsce w sieci, aby samemu nie być na Wielkanoc.  Tutaj spotykają się najbogatsi i najlepsi mężczyźni, by wreszcie znaleźć swą młodą, atrakcyjną i inteligentną damę. Nikt nie siedzi chętnie samotnie w domu podczas takich uroczystości jak Wielkanoc. Sugar Baby wie, że  bogaty milioner lubi zapraszać swoje słodkie Sugar Baby do jego gniazdka, gdzie może spędzać z nim wspaniałe chwile każdego dnia!