MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Wybór odpowiedniego prezentu dla swojej nowej Sugar Baby

Wybór odpowiedniego prezentu nie zawsze jest proste, tym bardziej  jeśli kogoś nie znamy wystarczająco dobrze. Jeśli wkrótce nadejdzie ważna okazja i skończą ci się pomysły na prezent – lub czujesz, że nie znasz jeszcze na tyle dobrze swojej Sugar Baby, by wybrać dla niej odpowiedni prezent, to jest to właściwe miejsce dla ciebie!
Nie, nie będziemy mówić o ogólnych rzeczach, takich jak kwiaty i czekoladki. Tutaj znajdziesz pomysły na prezenty, które z pewnością zaimponują Twojej nowej Sugar Baby:

Wybór odpowiedniego prezentu dla Sugar Baby, której nie znasz zbyt długo

Jeśli to czytasz, szanse są takie, że jesteś romantycznym |Sugar Daddy, prawdziwym dżentelmenem, który szuka przemyślanego prezentu dla swojej Sugar Baby. Po pierwsze, ma wielkie szczęście, że ma ciebie, a po drugie, jesteśmy tu, aby pomóc 😊. Wystarczy postępować zgodnie z naszymi wskazówkami:

Pracuj z tym, co już masz

Jeśli właśnie się poznaliście, prawdopodobnie nie znasz jeszcze jej nazwy użytkownika Instagram, ale z pewnością masz dostęp do wszystkich informacji na jej profilu sugar baby. To świetny punkt wyjścia!
Jakie informacje można z niego uzyskać? Czy ma hobby, czy jest pasjonatem konkretnej kariery? Jeśli tak, to możesz podarować jej książkę lub doświadczenie z nią związane! Czy ona wydaje się kochać jogę? Wtedy mógłbyś dać jej voucher na zajęcia jogi lub zaawansowany kurs jogi w jej mieście.
Zakładając, że jej profil nie daje Ci zbyt wiele do pracy, prawdopodobnie masz co najmniej jedno jej zdjęcie. To może wystarczyć, aby powiedzieć, jaki kolor(y) lubi lub odpowiada jej najbardziej. Czy jest jakiś kolor, który nosiła na więcej niż jednym zdjęciu? Możesz kupić jej akcesoria, takie jak kaszmirowy szalik lub naszyjnik, w tym kolorze lub w takim, który pasuje do koloru jej oczu.

Podaruj swojej Sugar Baby niezapomniane wrażenia

Badania sugerują, że przeżycia są lepszym prezentem niż zwykły prezent. Powodem jest to, że doświadczenia wywołują silniejszą reakcję emocjonalną, wzmacniając więź społeczną między obdarowującym a obdarowanym. Z drugiej strony, reakcja emocjonalna na prezent materialny ogranicza się czasami do momentu otrzymania prezentu, będąc pod silnym wpływem tego, jak bardzo dana osoba go lubi.
Dlatego doświadczenia, które są ogólnie uważane za przyjemne, takie jak masaż lub dzień w SPA, są bezpiecznym zakładem. Możesz również wybrać spośród zajęć, które lubisz i chciałbyś z nią robić. Bony na przeżycia działają jeszcze lepiej, jeśli oferują jakąś przestrzeń do zmiany daty, godziny lub dokładnej aktywności.
Podobnie, możesz zdobyć dla niej mapę świata lub swojego kraju i zaznaczyć miejsca, które chciałbyś z nią odkryć oraz zdrapać kraje, regiony lub miasta, w których już byłeś. Ten prezent może sprawić jeszcze więcej radości, jeśli towarzyszyć mu będą bilety lotnicze 😉.

Pozwól jej spróbować swoich możliwości

Wybór odpowiedniego prezentu dla swojej nowej Sugar Baby

 

Czy uważasz, że odpowiednie perfumy mogą uczynić atrakcyjną kobietę absolutnie nie do odparcia? Jeśli jesteś świadomy mocy zapachów, prawdopodobnie wiesz również, że perfumy muszą pasować do naturalnego zapachu czyjegoś ciała, jego osobowości i okazji.
Dlatego trudno jest podarować Sugar Baby perfumy, które na pewno będą odpowiadały jego gustom, prawda? NIE! Możesz podarować jej zestaw próbek perfum, aby mogła spróbować kilku opcji, zanim zdecyduje się na jedną z nich. Niektóre zestawy są dostarczane z voucherem, który może ona następnie wymienić na pełnowymiarową butelkę swojego ulubionego zapachu bez dodatkowych kosztów.

Wsłuchaj się w to co ma do przekazania

Ludzie, zwłaszcza kobiety, stale rzucają podpowiedzi, które ułatwiają wybór odpowiedniego prezentu w sposób pośredni: poprzez narzekanie. Kiedy ktoś narzeka, wyraża swoje niezadowolenie z czegoś, a czasami także niezdolność do jego zmiany.
Jakie problemy ma Twoja Sugar Baby, który możesz łatwo rozwiązać? Czy wspomniała, że jej telefon jest zbyt wolny lub jej samochód ciągle wymaga naprawy? Albo, że zgubiła swoją ulubioną torebkę? To kilka głównych wskazówek!
Jeśli narzekała nieświadomie z przyzwyczajenia, poczuje, że potrafisz czytać w jej myślach i że w magiczny sposób daje jej dokładnie to, czego najbardziej potrzebowała. Będzie cię za to bardzo cenić!

Gdy skończą ci się już pomysły

Zakupy dobre dla zdrowia

Jeśli jesteś naprawdę zdeterminowany, aby znaleźć najlepszy prezent dla swojej nowej Sugar Baby jest coś, co na pewno przyniesie jej radość. Jedna rzecz, którą zawsze możesz jej dać: dobrą złotą gotówkę! Ona będzie wiedziała na co ją wydać i jak okazać Ci uznanie.
I wreszcie, co nie mniej ważne, oto wskazówka dla Sugar Daddys, którzy ciągle szukają prezentu dla swojej Sugar Baby: powiedz jej, żeby założyła listę życzeń na stronie Amazon i podzieliła się z Tobą tym linkiem. W ten sposób zawsze możesz dać jej dokładnie to, czego ona chce!