MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Zdobądź Sugar Daddy swoich marzeń!

Zdobądź Sugar Daddy swoich marzeń! W tym artykule otrzymasz sześć wskazówek, jak zdobyć i utrzymać Sugar Daddy na którym Tobie zależy. Może tylko rozmawiacie, ale on już spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i nie chcesz go stracić? Zastosuj się do naszych wskazówek i nie pozwól mu uciec!

Ważne jest, aby zaznaczyć, że związki z cukrem nie są takie jak tradycyjne związki i dlatego należy na nie patrzeć inaczej. Narysujemy paralelę pomiędzy zachowaniami, które pasują tylko w związku z Sugar, a tymi, które są odpowiednie w tradycyjnym związku romantycznym.

1- Uwierz w siebie i bądź sobą!

Nie ma znaczenia jakim typem Sugar Baby jesteś. Niezależnie od tego, czy jesteś studentką chcącą sfinansować swoje studia, poszukiwaczką przygód chcącą odkryć świat, młodą przedsiębiorczynią szukającą mentora, czy romantyczką szukającą miłości, bądź sobą w każdej sytuacji! Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś, ani nie działaj wbrew swoim wartościom i zasadom. Przecież w ten sposób nie pozostaniesz wierny sobie. I prędzej czy później twój Sugar Daddy zauważy to i nie będzie już w stanie ci zaufać.

2- Zdobyć Sugar Daddy – na pierwszej randce

Liczy się pierwsze wrażenie

Rozmawialiśmy już kilka razy o odpowiednim ubiorze na pierwszą randkę , ale nie nigdy za wiele na ten temat. Większość Sugar Daddies szuka kobiety, która jest elegancka, ale nie wygląda na przesadnie ubraną. Dlatego na pierwszej randce powinnaś zdecydować się na lżejszy makijaż, który wygląda bardziej naturalnie. Dzieje się tak dlatego, że Sugar Daddies uwielbiają młodsze kobiety. Nie zakładaj ekstremalnie krótkich ubrań ani całkowicie obcisłych strojów. Jeśli chcesz podkreślić swoją sylwetkę, zdecyduj się pomiędzy podkreśleniem nóg lub dekoltu. Obcisłe łączy się z szerokim 😉 Czyli jeśli chcesz nosić coś obcisłego w okolicach pupy, powinnaś założyć górę o szerszym kroju. Postaraj się znaleźć równowagę pomiędzy prostotą a seksapilem w swoim wyglądzie. Na przykład, obcisłe dżinsy, wysokie obcasy i bluzka lub sukienka z podkreślająca dekolt to dobre pomysły na pierwszą randkę.

Wyznacz cele i podążaj za nimi!

Jakiego rodzaju związku ty chcesz i jakiego rodzaju on chce? Należy zachować koncentrację od pierwszej randki tak, że nie zatracić się w swoich uczuciach lub mieć tylko pieniądze przed oczami. Sugar Daddies są bardzo indywidualni i takie też są ich pragnienia. Dlatego jest zupełnie nieistotne, jak wyglądał Twój ostatni związek. Wy dwoje jesteście teraz tymi, którzy ustalają zasady dla tego nowego rodzaju związku.

3- Zdobądź Sugar Daddy swoich marzeń swoją serdecznością 

Jak w każdym związku, tak i w związku z Sugar liczą się rozmowy w cztery oczy, szczere odpowiedzi i życzliwość. Więc nie wahaj się odpowiedzieć z miłością na jego wiadomości. Życzymy mu dobrego początku dnia lub udanego tygodnia. Ponadto, wielu Sugar Daddies szuka dobrego słuchacza. Kiedy mówi do ciebie o swoim dniu, jego rodzinie, jego pracy chce abyś była dobrym słuchaczem. Chce czuć się komfortowo zwierzając się Tobie. Okaż zainteresowanie nim i tym, co ci mówi.

4- Bądź słońcem w życiu Sugardaddy!

Większość Sugar Daddies prowadzi życie pełne obowiązków i zawsze ma na sobie dużą odpowiedzialność w życiu codziennym. Kiedy więc spotyka Sugar Baby, chce przeżyć chwile relaksu i radości. Dlatego nie mówcie o swoich problemach w rozmowach. Unikaj tematów takich jak byli faceci, problemy finansowe czy rodzinne, chyba że on zapyta cię o to wprost.

Sprawiaj mu małe niespodzianki, np. dowiedz się, jaka jest jego ulubiona czekolada i przynieś ją na następne spotkanie.
Bądź miły i dawaj mu szczere komplementy. Na przykład, powiedz mu, jak bardzo podziwiasz jego inteligencję lub jak bardzo jest elegancki i przystojny. Kto nie lubi dostawać szczerych komplementów?

5- Szanuj życie prywatne swojego Sugar Daddy

Oprócz przestrzegania wcześniej określonych warunków tego typu relacji, konieczne jest również przestrzeganie pewnych granic prywatności. Na przykład, nigdy nie pytaj swojego Sugar Daddy jaki ma samochód, gdzie mieszka, ile zarabia, i tak dalej. Sugar Daddies zazwyczaj nie lubią być przesłuchiwani. Dlatego bądź dyskretna i pozwól mu prowadzić rozmowę.

6- Okaż swoją wdzięczność przy każdej okazji

Zdobądź Sugar Daddy swoich marzeń!

Czy jedzenie było smaczne? Tak, bardzo dziękuję! Czy rozmowa była dobra? Tak, bardzo dziękuję! Czy on nalega na zapłacenie rachunku? Dziękuję mu! Wdzięczność wraz z szczerym uśmiechem jest dobrym narzędziem, jeśli chcesz zdobyć swojego Sugar Daddy. Powinnaś być wdzięczna za wszystko, co może dla Ciebie zrobić! Bądź wdzięczna za małe rzeczy, abyś mógł mieć dostęp do tych wielkich.

 

Podstawą relacji z Sugar jest dzielenie się tym, co w życiu najlepsze, czyli dobrymi uczuciami, niezapomnianymi chwilami i wyjątkowymi, luksusowymi doświadczeniami. Wszystko to można osiągnąć stopniowo. To zależy tylko od zaangażowania Sugar Baby i Sugar Daddy!
To tylko kwestia czasu, aż będziesz miała swój związek z cukrem w taki sposób, w jaki chcesz, aby był.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami? Śledź nas na Instagramie, aby wiedzieć, co nowego na blogu MySugardaddy Polska.