MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Zostałam przez niego zablokowana. Co się za tym kryje?

Coooo? Zostałam przez niego zablokowana??? Czy to jakiś żart!?

Patrząc z niedowierzaniem na swojego smartfona w totalnym zdumieniu, otwierając MySugardaddy, Facebooka, Instagram, WhatsApp i wszystkie inne aplikacje. Całkowita blokada.

Ale co się stało, że zostałam przez niego zablokowana?

Tak wiele kobiet i mężczyzn doświadczyło sytuacji, w której zostali zablokowani. Od czasu, gdy pojawiły się media społecznościowe i towarzyszące im aplikacje zdarza się to coraz częściej.

Od wczesnych wersji Facebooka, Instagrama, MSD i innych platform, istnieje opcja blokowania, która pozwala nam przynajmniej pozornie usunąć osobę z naszego życia za pomocą jednego kliknięcia.

Przyczyny blokowania ludzi na portalach społecznościowych mogą być liczne i różnorodne. Poniżej przedstawiamy najczęstsze powody blokady.

1. Ma kogoś innego

Niestety, często zdarza się, że zajęci mężczyźni kontaktują się z innymi kobietami.

Jest to coś, na co niestety nie można mieć wpływu i po prostu nie można wiedzieć, czy mężczyzna jest w związku, jeśli na jego profilu nie ma wspólnego zdjęcia z jego dziewczyną lub żoną.

W tym przypadku może być tak, że jego dziewczyna lub żona dowiedziała się, że zaczął z kimś pisać na czacie, więc był zmuszony cię zablokować lub zrobił to zapobiegawczo, żeby nie wyszło nic więcej na jaw.

2.Boi się zaangażowania

Nie zawsze brzmi to jak kiepska wymówka, czasami tak po prostu może być.

Są ludzie, którzy boją się związków i miłości. Jeśli zdał sobie sprawę, że chcesz czegoś więcej z nim, to może być powodem, dla którego cię zablokował.

Może myślał, że jesteś zbyt wrażliwa i zamiast powiedzieć ci prawdę, łatwiej mu było nacisnąć „zablokuj użytkownika”.

3. Pokłóciliście się

Może podczas waszej ostatniej rozmowy pojawił się jakiś temat, o którym miałaś inne zdanie, więc się pokłóciłeś?

Oczywiście jest to głupi i dziecinny powód, ale nie możemy go wykluczyć.

To może być to, że powiedziałaś lub napisałaś coś, co go uraziło i sprawiło, że cię zablokował.

4. On nie jest już tobą zainteresowany

Jeśli często czatowaliście ze sobą lub nawet mieliście pierwszą randkę, jego blokada jest prawdopodobnie jeszcze bardziej bolesna dla Ciebie.

Mówiąc brutalnie, może po prostu stracił zainteresowanie. Może po prostu nie pasowałeś do jego wyobrażeń.

Zamiast mówić o tym otwarcie i wyjaśniać, w czym tkwi problem, łatwiej było mu użyć do tego techniki Ghosting i zablokować cię bez usprawiedliwiania się i angażowania się w dyskusje.

5. Chciał cię tylko wykorzystać

Okay, przygotuj się na wysłuchanie gorzkiej prawdy.

Wielu mężczyzn chce tylko jednej rzeczy, a kiedy ją dostaną, szybko uciekają.

Niekoniecznie musiał się z tobą przespać. Może byłaś po prostu tylko jedną z wielu, z którymi rozmawiał i na końcu zdecydował się na inną.

Jestem pewna, że chcesz wyjaśnień i na pewno na nie zasługujesz.  To bardzo egoistyczne podejście, aby po prostu kogoś zablokować i wyrzucić z życia. W tym przypadku można zrobić dwie rzeczy: albo poszukać sposobu na nawiązanie kontaktu i zażądać wyjaśnienia, albo po prostu zostawić to tak jak jest i zignorować go.

Decyzja należy do ciebie, ale z właściwym mężczyzną nigdy nie będziesz się zastanawiać, na czym stoisz i dlaczego zostałam przez niego zablokowana. 😊