MySugardaddy Logo
SSL 256 Bit

Związki na odległość: wskazówki dotyczące miłości na odległość

Związki na odległość nie są rzadkością, co ósma para praktykuje taki typ związku. Przyczyny są różne i mogą wynikać z pracy i miejsca zamieszkania. Zwłaszcza w przypadku zapracowanych Sugardaddies, relacje na odległość są powszechne. Miłość nie wybiera odległości i kilometrów. Niezależnie od tego, czy są to setki czy tysiące kilometrów, związek na odległość stawia przed niektórymi parami pewne wyzwania. Rozstania są nieuniknione, ale niekoniecznie tak musi być. Takie relacje mają swoje zalety. Zależy to więc od ludzi i ich ich nastawienia.

Coraz więcej par żyje w ten sposób

sugar randka z milionerem

Czy szczęście naprawdę ma coś wspólnego z bliskością? Raczej nie, ponieważ pary, które widzą się na co dzień doświadczają się nawzajem z zupełnie innej strony. Nie ma prywatności, problemy są omawiane, a codzienne życie przytłacza. Zauroczenie i miłosny nastrój szybko znikają. Z drugiej strony, związek na odległość wygląda zupełnie inaczej i sprawia, że rutyna nie wkrada się w taki związek. Oczekiwanie na kolejne spotkania w tych związkach są wspaniałe. W tym celu nie wystarczy zapewniać, należy również dać podstawę do zaufania. Bo nic nie działa bez zaangażowania obu stron.

A oto kilka wskazówek i sztuczek dla związków na odległość, które gwarantują satysfakcję.

Wskazówki i sztuczki dotyczące związku na odległość

Wskazówka nr 1: Zaufanie

Sama miłość nie tworzy związku. Relacja musi rosnąć i rozwijać się, niezależnie od tego, czy jest blisko czy daleko. Co więcej, wzajemne zaufanie jest podstawa w związku, a nieufność jest końcem tej historii. Jeśli masz związek na odległość, musisz trzymać swoją zazdrość na wodzy i zaufać partnerowi. Jeśli dajecie sobie nawzajem poczucie bliskości i bezpieczeństwa, jesteście bardzo blisko siebie pomimo odległości. Więc musisz być przygotowany na pewien dystans, który was dzieli i okazjonalne spotkania. Motyle w żołądku same w sobie nie wystarczą.

Wskazówka nr 2: Zazdrość nie jest dobrym doradcą

Ci, którzy są zazdrośni, są niepewni i muszą walczyć z poczuciem własnej wartości. Jednak partner nie zasługuje na takie zachowanie. Możesz nad tym popracować, jeśli czujesz się piękny, atrakcyjny i pewny siebie. Nie pozwalając, by zwyciężyło główne kino i dając szansę zabójcy związku „zazdrości”. Dlatego lepiej jest być otwartym i uczciwym, niż układać sobie w głowie nowy scenariusz. Ponieważ często partner poczuje się niesłusznie oskarżony.

Wskazówka nr 3: Poszanowanie

Związki na odległość na pewno mają swoje pułapki. Ale nawet w pewnej odległości, szacunek nie może nigdy się zepsuć. Szybko rozłączasz telefon i nie widzisz siebie twarzą w twarz. I nigdy nie wolno zapomnieć o jednej rzeczy, związek na odległość może być wielką i prawdziwą miłością od życia. Dlatego twórzcie rytuały, traktujcie siebie z poszanowaniem, tylko wtedy staniecie się jednością.

Wskazówka nr 4: Siła słów

Szybko się spieszy, a przez telefon mówi się złe rzeczy. Poza tym, wyrzuty tego typu gdzie byłeś i dlaczego nie zadzwoniłeś, są nie na miejscu. W związkach na odległość chodzi bardziej o słowa niż o czyny. Dlatego też lepiej jest poświęcić czas na rozmowy i prowadzić pozytywne relacje z życia codziennego. Problemy nagromadzają się i wyrzuty nie mają przyszłości w tego typu związkach. Stąd słowa muszą być dobrze dobrane, aby wywołać dobrą atmosferę wokół partnerów.

Wskazówka nr 5: Fizyczna bliskość i odległość

Jak miło byłoby przytulić się na kanapie i obudzić się razem po erotycznej nocy. Nie myśl w ten sposób, czekaj na tę chwile. Oczekiwanie jest znane jako największa radość. W związku wraz z przyjazdem ukochanej osoby w mieszkaniu panuje zawsze romantyczny nastrój, a na partnera czeka magiczna atmosfera. Ponadto, pary mają tendencję do zwracania większej uwagi na swój wygląd, gdy mają związki na odległość i są mniej skłonne do opuszczania się.

Wskazówka nr 6: Zbyt wiele wiadomości nie jest wskazane

Gdy tylko Twój telefon komórkowy, skrzynka pocztowa lub poczta elektroniczna dotrze do Ciebie, ukazuje się na raz wiele wiadomości. Kocham cię, dlaczego nie skontaktujesz się ze mną i nie zadzwonisz. To nie wpływa dobrze na związek. Dziś, dzięki nowoczesnej technologii, ludzie argumentują więcej poprzez pocztę elektroniczną, aplikację i SMS. Lepiej jest poświęcić czas na miłe słowa, a nie zawęzić inne trywialnościami. Lepiej rozwiąż to natychmiast, aby zapobiec pewnym nieporozumieniom. Jeśli nadal chcesz się komunikować, to może to być z kilkoma ładnymi zdaniami i i ważne tematy rozmów są omawiane na miejscu.

Wskazówka nr 7: Zaskoczcie się nawzajem

Wyślij od czasu do czasu kwiaty z miłosnym liścikiem, aby Twój partner wiedział, że o nim pamiętasz. Nawet pisany odręcznie list miłosny nie należy do przeszłości. To pokaże Twojej drugiej połówce, że go doceniasz, kochasz i pamiętasz, a jego uczyni szczęśliwym i zadowolonym. Szczególnie w związkach a odległość te małe rzeczy są ważne. I jak zawsze, nie zapomnij o swoich urodzinach i rocznicy.

Wskazówka nr 8: Niezależność finansowa

Jeżeli w grę wchodzą pieniądze to tutaj kończy się przyjaźń, ale nie zawsze musi tak być. Lepiej z góry omówić koszty podróży i tym podobne. Ale większość czasu dochody i wydatki i tak są problemem każdego z osobna, ponieważ każdy mieszka w innym mieście lub w innym kraju.

Wskazówka nr 10: Tworzenie wspólnych planów

Związek na odległość nie musi być na zawsze, tylko na odległość i dlatego można wspólnie tworzyć plany na przyszłość. Kto przeprowadzi się do kogo, a może zdecydujecie się na zamieszkanie razem w całkiem innym miejscu. Związki na odległość mogą być sprawdzianem wytrzymałości, ale mogą stanowić trampolinę dla długotrwałego związku lub małżeństwa.

Po prostu inaczej, po prostu szczęśliwie.

Cieszyć się samotnością i postrzegać bycie razem jako coś szczególnego jest bardzo ważne. Utrzymuje miłość i pasję i uczy nas wiele o sobie. W związku z tym nie należy mylić samotności z poczuciem samotności. Po prostu inny, po prostu szczęśliwy, tak prowadzone są dziś związki na odległość.